Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16 év körüli fiúk! (de idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 év körüli fiúk! (de idősebb is válaszolhat) Ti milyen néven vennétek ha egy lány akinek lájkoltátok pár képét Instagrammon de egyébként nem ismeritek, rátok írna facebookon csak úgy beszélgetni?

Figyelt kérdés

Mennyire vagytok elutasítóak ha nem ismeritek az illetőt? Én például nem bízom az olyanokban akik ismeretlenül írnak, de tudom hogy ezzel a sráccal az életben nem fogok összefutni véletlenül az utcán vagy bárhol személyesen, viszont nagyon megismerném mert szimpinek tűnik.

Segítsetek kérlek :$

16/L



2015. jún. 22. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Én ha egy lány képét likeolom, akkor az azért van mert tetszik.

Ebből kiindulva nagyon boldog lennék ha az a lámy rámírna. :)


majdnem 16F

2015. jún. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
*lány
2015. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. jún. 22. 21:10
 4/8 anonim válasza:
58%

Szintén ahogy az első válaszoló, azért lájkolom mert tetszik, ha pedig olyan személy kezdeményez aki tetszik, annak nagyon örülök/örülnék. :)


17/F

2015. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Ez így van, írj rá bátran, nem fog elhajtani!
2015. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Viven kérdései válasza:
Lámy :D
2015. jún. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megtisztelve érezném magam. Nem csak a fb-on, itt is. :D 41/F
2015. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj rá!
2015. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!