Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan lány, akinek nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, akinek nem volt még senkije sem és elmúlt 17?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 20:10
 1/9 anonim válasza:
igen, jómagam...
2015. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én, habár pont 17 vagyok.
2015. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miért nem? Mondjuk nekem nem volt még barátnőm és 19 vagyok, de eléggé válogatós is vagyok és nem bízok meg az ilyen "mai" lányokban és nem is tetszenek.
2015. jún. 23. 21:58
 4/9 anonim válasza:
gyakorin kb 7-8 ilyet szedtem össze, most kb 17-21 év közt vannak, és kb mind defektes eléggé, szóval jótanács: ha megfordult a fejedben, hogy itt ismerkedsz, akkor inkább lépj ki innen mert különben bennragadsz örökre itt xd
2015. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki egy életre választ párt :)
2015. jún. 23. 22:24
 6/9 anonim válasza:
igen, de elég nehéz elsőre megtalálni az igazit, én bennem felmerülne az, hogy milyen lenne mással.. mondjuk már nem fog mert most vagyok a 3. barátnőmmel akivel már komolyat tervezek ténylegesen :)
2015. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én, de nem vagyok defektes! :D Nem feltétlenül defektes valaki attól még, hogy nem volt kapcsolata. 18L
2015. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunako-chan válasza:

én is. bár nem tudom mit értetek defektes alatt... :) /vannak elképzeléseim../ de amm télleg ne itt ismizz ha párt akarsz magadnak, love.hu jo kiindulóponty :D

23/L

2015. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18 vagyok, és nem volt párkapcsolatom. Ja és nem tartom magam defektesnek. (:
2015. júl. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!