Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellem nagyon sokáig fájt,...

A mellem nagyon sokáig fájt, de közben egyáltalán nem nőtt. Most pár hete elmúlt a fájdalom, akkor ezután a reményt is elveszthetem, hogy fog még nőni? (nagyon kicsi mellem van,75A és 16 éves lány vagyok)

Figyelt kérdés
2015. máj. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mivel még körülbelül 21 éves korodig fejlődsz. Valószínűleg nem fog több méretet nőni (tehát nem lesz D-s) de még nőhet valamennyit. (Attól is függ hogy mikor jött meg először, mert ha későn érő típus vagy akkor még valószínűbb hogy nőni fog)
2015. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A melled még évekig nőhet, huszonévesen is nőhet akár. De persze nem biztos hogy fog. De mit számít ez? Csak egy testrész, semmi nem ezen múlik.
2015. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én elsősorban a fájdalom miatt aggódnék, eszedbe se jutott kivizsgáltatni magad?

A méret már csak másodlagos, de hogy erre is válaszoljak... Ez a későn érős dolog nem olyan gyakori. Ha szerencsés helyekre hízol, esetleg plusz egy kosár. Terhesség során megduplázódhat.

De inkább ne reménykedj, hanem fogadd el magad. Mindenki úgy csinos, ahogy van. Pl. lásd a pozitív dolgokat: egyszerűbb melltartót találnod, sosem lesznek ez miatt gerincproblémáid, nehezebben ereszkedik meg = tovább marad feszes, stb.

2015. máj. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fog
2015. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!