Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van az a dolog facebook-on...

Van az a dolog facebook-on hogy egy ember belikeol mindent és azt akarja elérni, hogy a kiszemeltje lássa hogy fent van. Pasiknál lehetséges ez vagy nagy hülyeség ez az egész?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 18:26
 1/8 Ahol megállt az idő ***** válasza:
73%
Lehetséges,de csak a 12-16 évesekre jellemző.
2014. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2014. jan. 28. 18:29
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez tipikusan lányokra jellemző, persze lehet fiúból is olyan, aki ezen a szinten áll.
2014. jan. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2014. jan. 28. 18:31
 5/8 TheHologram ***** válasza:
100%
Lehet, de nem gondolnék ilyenre. Lehet, hogy tényleg azért lájkolja, mert tetszenek neki azok a dolgok amiket kiteszel, és nem azér, hogy lásd, hogy fennt van. De akkor is, mivan ha fenntvan? Várna szerinted, hogy ráírj?
2014. jan. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra is várhat, nem tudom azt csak ő tudja.
2014. jan. 28. 18:52
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként most ismerkedünk,szóval szoktunk dumálni. Csak most nem tudom eldönteni, hogy írjak én vagy ő írjon.
2014. jan. 28. 18:53
 8/8 anonim válasza:

Milyen dolog van? Én ilyen okból nem like-olnék sosem, hiszen aki írni akar, az bármikor írhat.

Én sosem nézem, hogy ki mikor van fenn, akinek üzenetet akarok küldeni, az bármikor ugyanolyan jóízűen eltudja olvasni, mint amikor én küldtem.

2016. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!