Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szebb fiúk! Egy konditeremben...

Szebb fiúk! Egy konditeremben szoktak a lányok ismerkedni? Hogy szólítanak le titeket? Mit mondanak? Kéne 1-2 tipp kicsit bátortalan vagyok.

Figyelt kérdés

2015. ápr. 9. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Már ne is haragudj, de azt eleve nem jó szemmel nézem, ha egy csaj szólít le. Én vagyok a pasi, nekem kell kezdeményezni.
2015. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szoktak ismerkedni a lányok persze, ma pl. úgy jött oda hozzám kettő,hogy tudnék-e nekik segíteni a fekpadnál,mert nem bírják el a rajta maradt súlyokat és hogy vegyem már le róla,ha megkérhetnek rá. Segítettem nekik,aztán jött a bemutatkozás kis duma,mióta jársz ide bla bla,csak lekoptattam őket,mivel barátnőm van :)
2015. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 To7ka ***** válasza:
91%

Konditeremben a legritkább esetben ismerkednek szerintem lányok, valahogy nem a legjobb hangulata lesz ott, mikor mindenki megbámulja már egyébként is és stíröli, elvileg azért megy edzeni, hogy leizzadjon és nem a legjobb nyitás.

Ha mégis ott szeretnél, eszméletlenül egyszerű. Kérj segítséget. Ennyi, vagy mosolyogj rá, teljesen mindegy, ha egy ideje jársz oda és jó alakod van, akármit csinálsz, ráejtesz a fejére 40kg-t, akkor is lefognak szólítani és nyitnak feléd. Legyen minél tapadósabb rucid, mutass minél többet, pucsíts be, bármit is csinálsz, ott konkrétan a fél konditerem már elképzelte hogy vele mész haza..:D

2015. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne barátnőd, bejönne ez a dolog?
2015. ápr. 9. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Sok csaj azért jár el eleve,vagy oda áll mellém és segítséget kér , vagy elöttem csinálja , vagy szimplán odajön beszélgetni. Nekem nincs vele problémám...
2015. ápr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,hát nem hiszem,ahogy egy előbbi válaszoló is írta,fontos nekünk férfiaknak,hogy mi kezdeményezzünk,én nem szeretem a tálcán kínált lehetőségeket,nincs benne kihívás :)
2015. ápr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz már megint leírták azt,amit le akartam írni.
2015. ápr. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!