Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti járnátok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok nálatok két évvel fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 14:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kor, és egyénfüggő. Általában zavarja a lányokat, ha a pasi fiatalabb, de egy bizonyos kor felett (pl. 20 év) ez már nem perdöntő.
2014. dec. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

persze még fiatalabbal is ha az iq szinte és viselkedése nem gyerekes..

csak egy baj van hogy messze van..

2014. dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem, az idősebbeket jobban szeretem 23L
2014. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen,ez nálam nem lenne gond:)
2014. dec. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én azért nem, mert akkor egy jó ideig nem lenne belőle összeköltözés... pedig én már szeretnék.


L19

2014. dec. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem. Az idősebbeket szeretem, minimum 10 év legyen köztünk a férfi javára.
2014. dec. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze!Az a két év semmi,ha szeretem,nem számít a kor.
2014. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20 éves is lehet érett intelligens férfias,

35 éves is lehet gyerekes, buta paraszt%.

35 éves pasi ösze jón 16 éves lánnyal és a lánynak

beadja hogy érettebb a koránál stb az a pasi mesze áll még

az érettségtől.

2014. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én kétszer is jártam fiatalabb sráccal. Az egyik két évvel volt nálam fiatalabb, a másik pedig másfél évvel (utóbbi már huszonévesen volt). Miután felszállt a fejemről a rózsaszín köd, kiderült, mennyire nem készek még egy komoly kapcsolatra. Ahogy egy korábbi válaszoló is írta... nem lehet velük tervezni, összeköltözés, stb. 24 voltam, a srác 22, másfél évet voltunk együtt, én már szerettem volna terveket (nem rögtön az oltár elé szaladni, de nem is tini módjára lötyögni együtt), neki viszont az volt a fontosabb, hogy bulizni menjen, meg koncertekre járjon a haverokkal... Kisfiú volt még. Természetesen nem általánosítok, valóban előfordulhatnak korábban érők, és olyan is van, hogy valaki 35 évesen is éretlen a dolgokra. De nekem elég volt ez a két tapasztalat. A jelenlegi párom három évvel idősebb nálam, számomra ez az ideális korkülönbség.


25/l

2014. dec. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én most 25 vagyok és hát úgy néz ki, hogy felkeltettem az érdeklődését egy 27 éves nőnek. Igazából örülnék ennek a dolognak, mert látom, hogy a korban hozzám illő (tehát velem egykorú, vagy legfeljebb 3 évvel fiatalabb) lányok többsége nem igazán veszi még komolyan az életet. Nekem pedig elvem, hogy nem 35 évesen vállaljak gyereket, szóval próbálnám ezt a dolgot komolyan venni, csak kíváncsi vagyok, hogy mások hogy vélekednek róla, nekem még ilyenben nem volt részem (mármint, hogy a nő legyen idősebb).
2014. dec. 21. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!