Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Járnátok nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok nálatok fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 11.-es leszek szeptemberbe ( ez azt jelenti hogy kb 1 évvel fiatalabb mint az osztálytársaim) na ez mindegy is a lényeg az hogy az összes csaj aki bejön kb 1/2 vagy 1 évvel idősebb nálam. Van esélyem? Vagy ez mindenkinél más? Mert én azt vettem észre hogy mostanában az összes lánynak 3-4 évvel idősebb pasija van.
2015. jún. 30. 21:44
1 2
 11/16 anonim válasza:

Simán lehetséges! Nekem is 2 év 10 hónappal idősebb barátnőm van, igaz mi kicsit idősebbek vagyunk, ebben a kórban már nem jár ezzel semmilyen kellemetlenség (pl. hogy én még gimis vagyok, mikor Ő egyetemista, stb.).

Az, pedig hogy ki mennyire érett nem függ össze azzal, hogy ki milyen nemü!

Egyébként, ha te vagy a legfiatalabb az osztályodban az pont azt mutatja, hogy érettebb vagy a korodnál...

2015. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Az, pedig hogy ki mennyire érett nem függ össze azzal, hogy ki milyen nemü!"


Dehogyisnem. Orvosok által is kimutatott tény, hogy a lányok előbb érnek, mint a fiúk. Nem mondom, hogy nincs kivétel, mert van, de ezt mindenféle sértés nélkül mondom, hogy így van. Nem egy tőlem fiatalabb fiúm volt már és rettenetes gyerekesek voltak hozzám képest + vannak ismerősök által tapasztalt hasonló jellegű dolgok, és még a környezetemben is ez figyelhető meg. Egyidősek ugyan, de a fiúk gyerekesebbek, olyanokon tudnak "fennakadni", hogy az már néha fáj. Hát még ha a lány idősebb is, mint a fiú..


Ettől független persze lehet, hogy valakinek összejön a dolog egy fiatalabb fiúval, de én még mindig azt mondom, hogy egy lányhoz egy pár évvel idősebb srác illik.

2015. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

11es vagyok! Nos az én környezetemben, meg pont fordítva van. Egy ilyen dolgot egyébként sem lehet "orvosilag" bebizonyítani, vagy cáfolni... Alapvetően elég nehéz lenne definiáli az érettséget. Én inkább úgy vettem észre, hogy a nők gyakran megjátszák a komolyságot, persze ezt sem lehet így kijelenteni. Én egyébként szeretek a hugaimmal, unokaöcsémmel játszani, fetrengeni a földön, mégsem vagyok éretlen :D És azt példáúl ki mondja meg, hogy egy érettebb lány össze illik e egy gyerekesebb fiúval, férfivel?

Szerintem nem ez az elsődleges egy kapcsolatban!


Én továbbra is fenttratom, hogy ez egy szubjektív dolog! :)

2015. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem lehet ezt csak úgy orvosilag kimutatni, csupán pár éve olvastam ezzel kapcsolatban egy cikket, melyben orvosok végeztek egykorú fiúk és lányok között felmérést, mely egyértelműen kimutatta, hogy a lányok érettebbek a velük egyidős fiúktól. Gondolom valami alapja már csak van ennek, méghát közrejátszik ebben a személyes tapasztalatom is nyilván. De mint írtam akad kivétel bőven, nem mondom, hogy ez törvényszerű.


Az meg hogy egy érett(ebb) lány összeillik-e egy tőle fiatalabb fiúval meg majd kiderül, amikor együtt vannak x ideje..

Nekem például igencsak elsődleges a kora egy fiúnak, ez azért szerintem igenis fontos, mert ott ahol a lány idősebb a fiútól sokszor kiütköznek olyan dolgok, amik pl idősebb sráccal nem (feltétlen). Ez mint említettem személyes tapasztalat. Kb 3 tőlem fiatalabb fiúval volt dolgom, a legnagyobb korkülönbség 2,5 volt a legkisebb 1-1,5 mégis ég és a föld volt egy tőlem idősebb pasihoz képest. Iszonyatosan gyerekesek és éretlenek voltak..

2015. júl. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#12 Ez igaz amit leirtal... Ez az idoszak amirol beszelsz altalaban 8-15 ev kozott igaz... 15 evesen a nemek beerik egymast es igen, ez igy van.
2016. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#12 part II Akarmennyire eroskodnek egyes nok evvel a butuska szoveggel, de sajnos az esetek nagy reszeben ez mar bem igaz. Ez inkabb csak a nok kozti rivalizalasrol szol sem mint eretsegrol...
2016. aug. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!