Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nagyon nagyon hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon nagyon hiányzik egy barátnő mellém, mit tegyek ebben a helyzetben? 18f

Figyelt kérdés

Soha nem volt még barátnőm de mostmár nagyon hiányzik mellém valaki akit szerethetek és akire vigyázhatok..

Ami RONTJA az esélyeimet a barátnőszerzésben:Nem vagyok az a nagy társasági személy ezért kevés barátom van,szűk baráti kör=nincsenek csajok vagy ha van is kevés,nem vagyok az a nagy menő srác aki csak úgy simán leszólít egy ismeretlen csajt az utcán vagy akárhol,hanem inkább visszafogottabb,félénkebb.Nehezen ismerkedek,általában kevés alkolohol segít egy kicsit feloldódni.

Ami NÖVELI az esélyeimet: Sokan mondták hogy jól nézek ki,izmos vagyok,szóval a kinézetemmel nincs gond.Belsőleg normális,nagyon jófej tudok lenni másokkal de csajokkal főleg,és van róla fogalmam hogy mire van szüksége egy lánynak.És ami nagyon egyedi személyiségem az az hogy valójában az emberek négyszemközt tudnak igazán megismerni,szóval imádom ha kettesben maradok egy csajjal egyszerűen nagyon jól érzem magam olyankor.Voltam párszor nagyobb társaságban de az nem a megszokott..Na és ezért hiányzik mellém egy barátnő mert tudom hogy képes lennék neki megadni mindent amire szüksége van,de persze itt normális lányra gondolok nem a ri*ancokra gondolok akiknek az kell jó kocsid legyen és sok pénzed,nem ez nem az én világom... Nekem egy normális barátnő kell akit ölelhetek,csókolhatok,aki szeretetre vágyik és nem csak a szexre,tudja értékelni a fiút ha meg tudja vígasztalni,meg tudja védeni ha bajban van,mindig mellette áll stb.. de sajnos ezek amiket leírtam erősen rontják az esélyeimet hogy ilyen barátnőm is legyen valaha,amin akárhogy próbálok nem tudok változtatni.ilyenkor ha erre gondolok egyre feszültebb leszek és nyomaszt az az érzés hogy nincs barátnőm,de nagyon hiányzik..


2015. júl. 2. 01:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy valakit számodra is teremtett a sors.Ha a külsőddel nincs probléma,akkor miért nincs önbizalmad?Ahhoz,hogy barátnőd legyen nem muszáj társaságkedvelő partyállatnak lenned.Járj nyitott szemmel,biztos,hogy találsz majd egy számodra megfelelő barátnőt.Fel a fejjel!Sok sikert!:D
2015. júl. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Istenem ha igaz amit leírtál akkor ne aggódj... Minden normális lány egy ilyen pasira vágyik... Csak adj időt a dolognak ne siettesd el. Lehet hogy a lány akire vársz ott van az orrod előtt csak nem veszed észre! :)
2015. júl. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Csak legyél egy kicsit bátrabb! Ha minden igaz, amit leírtál, nincs okod parázni. Sok sikert!
2015. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sok sikert.... :D

Ez fog menni szerintem...baratokkal kene varosozni..vagy valami es ott hatha valami... :) vagy nezz szet a koreidben

2015. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Kepet?
2015. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sokszor járunk haverokkal városba de hiába ha nem merünk odamenni egy lányhoz sem..
2015. júl. 2. 20:15
 7/19 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz.:)

Biztos vagyok benne, hogy megtalálod azt a lányt akit neked szánt az ég.

Ahogy leírtad magad, egy főnyereménynek tűnsz. Minden lány ilyen fiúról álmodik. Ritka az ilyen gondolkodású pasi, mint te. A dologra a megoldás az lenne ha egy kicsit nyitottabb és bátrabb lennél.:)

17/L

2015. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Már ez a gondom kiskorom óta és eddig még nem sikerült változtatnom ezen,valószínüleg ezt örököltem vagy én nem tom :S
2015. júl. 3. 01:14
 9/19 A kérdező kommentje:
Aki ebben tudna segíteni hogy hogyan változzak,nekem örök hálám lenne érte mivel így kevés esélyem van..
2015. júl. 3. 01:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Szüleid közül anyukád a dominánsabb ugye?
2015. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!