Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménykedhet még egy demiszexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménykedhet még egy demiszexuális (szürke-aszexuális) 26 éves fiú párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az én problémám az, hogy önmagában az emberi test nem vonz, és nem is érzek vágyat, hogy bármilyen komolyabb szexuális viszonyt keressek egy ismeretlennel. Csupán NAGYON mély lelki ismeretség után jön meg a kedvem az együttlétre, azt is csak fokozatosan. Sajnos manapság ezt nem igazán díjazzák, illetve mindenki felületes kapcsolatot szeretne annak ellenére, hogy mást mondanak. Főleg, hogy sportosabb testalkatú vagyok (bánatomat igyekszem a sportba fojtani), ezért sokan azt hiszik, hogy csak szexuális együttlétet szeretnék partnert (hülye sztereotípia). Nyilván barátaim tudják, hogy ez nem így van. Érdekelne mások véleménye a témáról, főleg akik hasonló szituációban vannak, hogy mi ebből a kiút. Sokkal kilátástalanabb a helyzet mint ahogy tűnik egyébként.


Előre is köszönöm a konstruktív válaszokat.



2015. ápr. 4. 21:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
16%
Sportolj csak és gyúrd ki magad. Én addig megdugok pár csajt és iszok néhány sört. XD
2015. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
41%
Hát egy jó pszichológus biztos még sokat tudna csiszolni rajtad...
2015. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenről még nem is nagyon hallottam.
2015. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
18%
Jól van így! Több csaj marad nekünk! XD
2015. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszenel:)
2015. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is hasonló a problémám. Én is nehezen nyílok meg, nagyon jól meg kell ismernem az illetőt, hogy együtt legyek vele. Én is sportolok, nem cigizek, nem drogozok, nem iszok alkoholt. Mégse kellek egy nőnek sem. Szerintem azért mert egy elcseszett világban élünk. Nagyon rossz értékrendjük van az embereknek. 22F
2015. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 A kérdező kommentje:
Mielőtt félreértésbe esnének sokan. Nem vagyok gyúrós (a kerékpározás, futás tudtommal nem az, persze erősítek is), inkább atletikus/szálkás. Élőben sokat ismerkedem, és több lány jött hozzám, hogy szeretne velem lenni. Szívesen smárolok velük, de többre nem vagyok hajlandó egy ismeretlennel. Fogyasztok alkoholt időnként, szeretek ismerkedni, és bulizni, persze mértékkel. Az igényteleneket alapból kerülök, tehát nem igaz az, hogy nem számít nekem a külső, HANEM ÖNMAGÁBAN a külső nekem még nem számít.
2015. ápr. 4. 22:07
 8/90 anonim ***** válasza:
12%

#8


Az ilyen sportolós csávók magukkal vannak elfoglalva szex közben. Gátlásosak, ezért nem akarnak szexelni.

Dobd el a hülye egód és mélyülj el egy jó punciban.

2015. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:
Ráadásul sokat nevetek (magamon is tudok), jókat beszélgetek barátaimmal (akinek van humorérzéke, azzal a problémámról is), és érdekelnek a világ dolgai. Tehát nem mondanám magam sem egosnak, sem depressziósnak. Utazgatom, élem az életem.
2015. ápr. 4. 22:24
 10/90 anonim ***** válasza:
10%
Szóval rendben vagy, csak f.aszod nincs. Király! XD
2015. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!