Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti felvállalnátok, ha homoszex...

Ti felvállalnátok, ha homoszexuálisok ( / biszexuális / pánszexuális, stbstb ) lennétek?

Figyelt kérdés

Most az identitást, és a fújolást tegyük félre. Ez csak egy elméleti kérdés. Nem szeretném, ha vita alakulna ki, vagy bármely más atrocitás. Nem a véleményekre lennék most kíváncsi. Inkább arra, hogy igen / nem. Esetleg a korotokat, vagy sokkalta inkább a nemeteket is feltüntethetnétek, ha válaszoltok. ( Az " igen / nem ; kor / nem - humorosnak vélt válaszokat kerüljük ... )


Köszönöm annak, aki válaszol.


2014. aug. 18. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem verném nagy dobra, de nem is titkolnám.
2014. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ja, és 26/N (első)
2014. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
nem 30/F
2014. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha valaki megkérdezné, hogy olyan vagyoke akkor elmondanám neki 19f

amúgy sosr hallottam pánszexuálisról

2014. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Nem, mint ahogy azt sem hirdetem úton-útfélén, hogy heteroszexuális vagyok. Ez magánügy, senkinek semmi köze hozzá. Soha egyetlen barátommal nem éltem a nyilvánosság előtt szexuális életet, tehát társaságban, nyilvánosság előtt, közterületen, járműveken, egyéb ilyen helyeken én sohasem csináltam olyat, ami hálószobába való, a csókot és ölelést is magánügynek tartom. És a puszival+kézfogással is csak diszkréten... Ennyire mindenkinek kellene tudnia uralkodnia önmagán, akár hetero, akár homo...


És mivel nem vagyok homo, nem tudom az milyen érzés, és hogy tényleg annyira erős-e, hogy nem lehet ellene tenni, szóval ennek hiányában nem ítélem el, mint ahogy egy down-kórost sem ítélek el, azért mert down-kóros például. De ha homoszexuális lennék, akkor nyilván még jobban ügyelnék arra, hogy ne tudja mindenki, mert tudom, hogy az nem normális, nem természetes, két homoszexuális embernek sose lehet saját gyereke egymástól, tehát nem ésszerű, hogy szexuális életet éljenek egymással... De ám tegyék, nem lesz tőle baja másnak, csak ne mások szeme láttára, főleg ne a még befolyásolható gyerekek előtt... Persze családi körben, közeli barátokkal lehet erről beszélni, de a túlzott reklámozása a dolognak eléggé beteges.


Szóval akár homo-, akár heteroszexuális valaki, legyen az a magánügye, és a társa ügye, ennyi.

2014. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha valaki megkérdezné, hogy olyan vagyoke akkor elmondanám neki 19f

amúgy sosr hallottam pánszexuálisról

2014. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

5-ös, azért benyomta a szokásos hülyeségeket, ügyes.


Én nyíltan élek, amikor kezdtem a mostani munkahelyemen, még együtt voltam az exemmel. Valaki megkérdezte kivel élek stb. elmondtam, hogy a barátnőmmel. Mindenki tudja, hogy leszbikus vagyok, mivel civilizált országban élek senkit sem érdekel.

Amúgy is megfogja az ember a párja kezét az utcán, megpuszilja...Nyilván látja a szomszéd, a boltos stb...Ha természetesen kezeli az ember, akkor mások is annak fogják.

Kollégákkal beszélgetünk, hogy mióta vagytok együtt stb. senkit nem érdekel milyen nemű a párod. Pont úgy viszonyulnak a dologhoz, minta férfi párom lenne.

Soha nem éreztem, hogy ebből itt hátrányomon lenne.


Én már belefáradtam, hogy bárki előtt, bármilyen helyzetben titkolózzak. Erre nincs nekem energiám.


(A sok okosnak ha van annyi esze, hogy beírja, hogy nem'tom mi a pánszexualitás, akkor ennyi erővel rá is kereshetne.)



25\L

2014. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátaim, családom tudná. De inkább azért, mert velük elkerülhetetlenek a párkapcsolati témák, így hát elmondanám nekik. Más embernek csak akkor, ha odáig megy az ismeretség, hogy ilyenekről beszélgessünk. Megkérdezik, hogy "és barátod van-e", na ilyenkor mondanám, hogy hát az nincs, mert leszbikus vagyok (amúgy nem.:D). Másnak, akikkel nincs ilyen közeli kapcsolatom, fölöslegesnek tartanám, hogy ha nem esik szó róla, akkor csak úgy fölhozzam, hogy amúgy meleg / bi / akármi vagyok. Meg rájuk nem is hiszem, hogy tartozik. Melóban régebb volt egy meleg srác, nem is mindenki tudta róla, csak akikkel egy "részlegen" dolgozott és jobban ismerték. Egy olyan kollégának pl fölösleges elújságolni, akivel mondjuk félévente egyszer futna össze. Meg ugye, akit nem ismersz olyan jól, nem tudhatod hogy innentől rosszabban ítél-e meg ezért, és ezt pláne munkahelyen inkább nem kockáztatnám, h később ezért szekáljanak mondjuk ki. Szomorú hogy ilyenre is kell gondolni, de én így gondolkoznék.
2014. aug. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%
Amőgy tényleg, mi az a pánszexuális?:D
2014. aug. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
a mai magyar körülmények között nem érdemes felvállalni a másságot, mert az emberek többsége intoleráns.
2014. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!