Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas vékony fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vékony fiúk! Nektek milyen lányok tetszenek?

Figyelt kérdés

Külsőre?

Mutathattok képet is...


2015. júl. 2. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Amilyen az esetem ;)
2015. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát aki megtetszik :D


Van kicsi angyal arcú, 1 fejjel kissebb mosolygós, de velem egymagas dögös is :)


Nem vagyok azert olyan magas... (175cm)


Mindenki más.


(megjegyzem en nem a swag, yolo, sapkas vékony gyerek vagyok csak egyszeruen keveset eszem)


Egyebkent én a ezeket azokat szeretem akik kissebbek nálam.


16/f

2015. júl. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább a szintén magas, vékony lányok tetszenek de van hogy bejön egy alacsonyabb is. Hajszínre meg a vilagosabb barna, szőke az estem. :) 18/f
2015. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Mooost mi a f@$ž..?

A magas vékony fiúk külön faj lettek vagy mi a halál? /o.O\

2015. júl. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én se vagyok valami magas 175cm-el de én is vékony vagyok , nekem is a vékony , magas csajok tetszenek :) 14/f
2015. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tökre mindegy, ha úgy sem ál szóba velem.
2015. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a magasság nem számít különösen csak az hogy vékony legyen :D de valamiért bejönnek a kis cuki csajok
2015. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sokféle. Lehet magasabb (ilyen 170) de akár alacsonyabb is (155-160), igazából nem tudnám úgy összefoglalni, sokmindenkiben meg tudom látni a szépet :) Ne legyél elhízva + egy aranyos arc, szép szemek ^_^ Többi csak extra :P
2015. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a 20/F lemaradt :)
2015. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 175-180 centi vagyok és csak 60 kiló ezáltal elég vékony.

Én nekem alapvetően a vékony lányok jönnek be ,de ez nem azt jelenti ,hogy nem tetszhet meg egy teljesen átlagos testalkatú akin még lehet ,hogy pár kiló "felesleg" is van.

Én főként az arcát nézem egy lánynak és ha az jó akkor jön a testalkat ,amiben egy a lényeg számomra ,hogy ne legyen duci.

Elég hülyén néznénk ki párként ,ha a Pasi sokkal vékonyabb.

És én úgy tartom ,hogy az nem jó ha egy hölgynek nagyobb a súlya ,mint az enyém mert akkor folyton azon fog problémázni ,hogy "dagadt" (ez csak úgy előre megérzés! :D)

De nyugalom már rajta vagyok a hízáson ,hogy bővítsem a lehetséges lányok számát.

2015. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!