Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok a netes ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a netes ismerkedésről?

Figyelt kérdés

Értem itt a facebook

Köszi



2015. júl. 2. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Bejelölsz valakit és elkezdel vele irogatni?? :/ ha ezt csinálná egy idegen akkor letiltanám
2015. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmit
2015. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben normális emberek között zajlik, akkor ugyanazt gondolom, mint bármely ismerkedési formáról: természetes.

Teljesen rendben van, hogy emberek keresik egymás társaságát. Ha eléggé intuitív valaki, akkor ki tudja szűrni a kamusokat...de pl. erre kitűnően alkalmas egy kamerás beszélgetés. Ott nincs trükk.

A legnagyobb előnye abban rejlik talán, hogy először megkapod a másik egyéniségét. Ha ez tetszik, akkor nagy valószínűséggel nem fog érdekelni, ha véletlenül nem úgy áll az orra, vagy nem olyan a haja, ami álmaidban szerepel. Néhány beszélgetésből pedig egyértelműen kiderül, hogy akarod-e őt élőben is, vagy sem.

2015. júl. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel a 21.században egy egyre jobban elterjedőben van ezért ezt a formáját is elkel fogadni a dolgoknak.

Nekem speciel nincs vele gond ,jó pár ember így ismertem meg és sokukat nem lett volna lehetőségem élőben.

(az első hozzászólónak meg üzenném ,hogy az azért szerintem kicsit durva ,hogy letiltod ,mert rád írt.)

A harmadik hozzászóló meg annyiból jót írt ,hogy így legtöbbször az egyéniségét tudod megismerni először ami a legfontosabb egy kapcsolatban.

2015. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

azt hogy egy próbát megért

és meg is ért már jó párszor

2015. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nehéz kiismerni az embereket, de bármi lehet, semmivel nem rosszabb, mint egy buliban ismerkedni.
2015. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejött párszor 21F
2017. máj. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!