Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok a neten való...

Mit gondoltok a neten való ismerkedésről, társkeresőkről?

Figyelt kérdés
Nemet és kort írjatok,köszi

2014. ápr. 6. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem nyerő ötlet

18f

2014. ápr. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Max csak az ismerkedés, de azt is megválogatom, hogy kivel.
2014. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első,van személyes negatív tapasztalatod?
2014. ápr. 6. 08:06
 4/12 anonim ***** válasza:
Szeretek neten ismerkedni. Sok érdekes és jófej embert lehet megismerni. Társkeresésről meg annyit,hogy az egyik volt páromat a neten ismertem meg. :)
2014. ápr. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Négyes, amikor először találkoztál a pároddal,akkor olyan volt amilyennek elképzelted?Meddig jártatok?
2014. ápr. 6. 08:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már a netről párom. De egyébként 100ból 1 akivel a neten el lehet beszélgetni....Nagyon nehéz külsőre is normálisat találni!
2014. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A neten való ismerkedéssel nincs bajom. Van olyan akit a neten ismertem meg.

A társkeresőről az a véleményem hogy az ott lévők nagy része nem aktív tagja az oldalaknak, a nők nagy része nem is társkeresésre használja és szerintem ha egy nő, aki egyébként jól is néz ki és ennek ellenére a neten keres társat akkor vele valami gond lehet. Egy nő simán talál a környezetében párt magának ha jól néz ki.


Egyébként meg kevesen használják a társkeresőket ahhoz képest hogy menyi internethasználó szingli van.

Egy vidéki városban élőnek nem sok esélye van hogy egy saját városában élőt találjon aki tettszik neki, akivel fel tudja venni a kapcsolatot és akivel párkapcsolatot tudna kialakítani.

23F

2014. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én neten ismertem meg a párom 10 hónapja,ráadásul itt gyakon és azóta is együtt vagyunk:)
2014. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy neten is sok a felszínes,anyagias nő, szóval ezt a tendenciát tekintetbe véve nincs nagy eltérés...

28-F

2014. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs társkeresők terén, de annyi rosszat hallottam már, hogy egyelőre kedvem sincs hozzá. 25/F
2014. ápr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!