Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt még rajtam kívül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még rajtam kívül valaki, aki vonzóbbnak találja az idősebb férfiakar, mint a korabeli fiúkat?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok, es egyre inkabb megremiszt, hogy a tizen-huszon eves fiuk maximum felkeltik az erdeklodesem, ha jol neznek ki, de kulonosebben nem mozgatjak meg a fantaziamat.

Az idosebb ferfiak sokkal jobban bejonnek tapasztaltsaguk es ferfias megjelenesuk miatt.

Valaki erez/erzett hasonlot? Ki lehet ezt noni, vagy varjak addik a pasizassal, mig en is meg nem "oregszem"?:D



2015. júl. 3. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Ez így természetes! Semmi gond!


37/Kan

2015. júl. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Persze, amint megfarkal és kihasznál egy vén papa.
2015. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem túlságosan el lettél baszva valami miatt.

Ki az az idióta 15 éves lányka, akinek a 30-40 éves faszik kellenek ?

2015. júl. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bőven nem te vagy így egyedül, ne aggódj! Én is mindig ilyen voltam, de sokszor tapasztaltam más lányokon is. Valamelyest érthető szerintem, mert nagyon sok korodbeli vagy korombeli srác kisfiúsan néz ki, éretlenebb viselkedésű, stb. Plusz, nagyon sok fiatalabb fiú nem tud még úgy bánni egy lánnyal, ahogyan az nekünk tetszene. Tehát sok pozitív dolgot az idősebbekben "találunk meg", ezért inkább ők a vonzóbbak számunkra. De most ezzel NEM AKAROK ÁLTALÁNOSÍTANI, nyilván sok kivétel is van mind a fiatalabbak, mind pedig az idősebbek körében is. És egyébként korral előrehaladva szerintem ez egyre kevésbé fog mutatkozni, mivel te (mi) is idősödsz (idősödünk). És persze sose lehet tudni, hogy épp ki fogja megdobogtatni a szíved, lehet az egy érettebb korodbéli srác is majd. :)
2015. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na most gondolom kaptál kb 20-30 privit 40+ osoktól, hogy ismerkednének, meg kb 80-100 privit 20-évesektől, hogy vigyázz, nehogy a 40+ osokkal kezdj, mert úgyis csak kihasználnak (naná, a 20-évesek szeretnének inkább kihasználni, az nekik rögtön rendben lenne) :D


Amúgy nem értem, mi is a probléma azzal, ha az idősebbek vonzanak. Pont hogy ők már tudják, mit csinálnak, és kevesebb eséllyel kellenél nekik csak egy du gásra. Nekik 3-4 évet várni rád már nem nagy idő, más a viszonyításuk. A korodbeliek már holnap is megfektetnének, de nekik már az is túl sok várakozás lenne.

2015. júl. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Nagyon remélem, hogy sok ilyen lány van!

36/F

2015. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dettó, csak én idősebb vagyok tőled pár évvel.
2015. júl. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én 18 éves lány vagyok, és egyszerűen nem tudok jól kijönni a 20 évnél fiatalabb fiúkkal. Voltam már 23 évessel és 28 évessel is és sokkal jobb velük lenni, mint a 10-en évesekkel, legalábbis szerintem.
2015. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kedves utolsó.. Engem még nem ismersz... Nem minden 10-en éves komolytalan... 19/F
2015. júl. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a tenyeremen hordoználak. :) 43F
2015. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!