Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ha a srác nem magas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srác nem magas kb 160-170 centi de ki van gyúrva, sportoló, szélles izmos stb akkor sem álltok szóba vele?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy alacsonyabb srác testépítőnek áll keményen nyomja hatalmas súlyokat meg tud mozgatni jóval többet mint egy átlagember, vagy pl birkózó és szintén nagyon erős ,könnyen odavág egy magasabbat is,akkor is mondjátok rá a "nem tud megvédeni" blablát és lepattintjátok, vagy adtok neki esélyt?

2015. júl. 5. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
tévedésben élsz. A lányok akiket tényleg érdemes felszedni és járni velük nem a kinézetre mennek. Újat mondtam, mi?
2015. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hanem a pénzre...tudom. Az üdítő kivételek meg már réges -rég foglaltak és/agy férjnél vannak. És mert úgymond rendesek, nem is fogják dobni a partnerüket másért, szóval ez a kategória kiesett.
2015. júl. 5. 15:15
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szóval feladod és átmész külsős és pénzéhes csajokra. Oké! Oda az emberiségbe vetett hitem! (nem tudom hányadjára) 1. voltam!
2015. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
igazad van haver ezt én is tapasztalom ki vagyok gyurva akárkit szétkapok 1 percen belül de hiába a nőknek a magas pasi kell sajnos 157 ffi
2015. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Oké, legyél gazdag és izmos, aztán jövőre írd meg nekünk hány lánnyal több állt szóba veled.
2015. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
4 es te tényleg kemény vagy ha 157 évesen szétkapsz mindenkit :D
2015. júl. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
okoska nézd meg bruce lee-t szotyi volt a pasi de ellenfele nem volt neki ennyit a magasságról
2015. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
De szexre tokeletes lenne ugyh szobaallnek vele;)
2015. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Én 150 cm vagyok, szóval nem nagyon van nálam alacsonyabb srác. :)

Egyébként ha izmos az nálam mindenképp plusz

2015. júl. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
163 cm vagyok úgyhogy simán :)
2015. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!