Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves, jó fazonú, jóképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves, jó fazonú, jóképű, magas sportoló srác vagyok. (185 cm,90kg) Mindig is a fullos nők vonzottak, és általában el is jönnek velem randizni, azonban mivel igényeikhez mérten csóró vagyok, szinte sose akarnak tőlem komolyat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adok magamra, jól öltözök, parfümöt használok meg minden... De pl nincs kocsim, még jogsim sincs, és igazából nem nagyon tudom őket elvinni sehova, meg meghívni is csak ritkán tudom őket kajálni vagy valami...
2013. aug. 22. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert az a baj hogy egyből az jön le nekik, hogy ha jól öltözől, sportos testalkatod van, átlagosan jóképű vagy , foglalkozól magaddal, akkor egyértelműen pénzed meg autód is van.


Ennyit erről.

Ezeknek a csajoknak nem te kellesz, csak a villogás. Meg h ne kelljen gyalogolniuk meg jegyeket venniük.


Ilyen nő ne kelljen barátnőnek soha.

Keress normálisat.


aki magadért szeret majd.

2013. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mivel az önbizalmad rendesen a helyén van keress pénzeseket
2013. aug. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is egy hasonló srácba vagyok szerelmes, és rendkívül nehéz a dolgunk egymással, mert azt nem akarja, hogy én fizessek, neki meg nincs pénze, hogy elmenjünk ide-oda szórakozni, üdülni. Én megengedhetném magamnak mindkettőnk költségét, de az Ő önérzete nem.

Hiába mondom, hogy majd Ő is fog keresni és akkor összeadjuk amink van, ez nem megy neki. Én pedig később sem szeretnék külön kasszán lenni.

2013. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Normálisnak tűnsz..ezért javaslom hogy keress olyan csajokat akik jól néznek ki meg szépek és van valami a fejükben is:D Az ilyen nem csak egy testet meg egy pénztárcát fog benned látni..ne a sofőre a szexpartnere és a szabadidő partnere legyél..ne csak az számítson hogy hova megyünk,kikkel,mennyien lesznek mit iszunk/eszünk..mekkora buli lesz stb...a fullos csajok általában olyan háttérrel jönnek hogy inkább így palástolják ami nincs..és felfele akarnak kapaszkodni szerintem az olyanokon,mint te is vagy.

A nem fullos,de bombázó csajok,akiknek van belül is valami azokban van annyi amit te keresel hogy nem csak a felszínt nézik. Látnak lejjebb is:D

2013. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom is sportol (kb. ugyanazok az adatai, mint neked, max. picit magasabb), okos, jóképű (néha modellkedik is). De egyben aranyos, vicces és odaadó is, sosem vártam eéltőle, hogy mindig ő fizessen, tisztában vagyok vele, hogy nem gazdag, most diplomázott, még munkát keres, mert nem akar mindig a szüleitől kérni. Nekem eleve tök kellemetlen lenne, ha mindig a fiú hívna meg/vennem nekem cuccokat, nem erre van szükségem egy kapcsolatban. Amúgy sok olyan program is van, amihez nem/alig kell pénz, legyél kreatív! És annyit tudok még tanácsolni, hogy kerüld a lányokat, akik a pénzre hajtanak, mert nekik nem lehet túl komoly jövőképük, csak fel akarják csináltatni magukat valami gazdag pasival, aztán ennyi, később meg mikor tudják megcsalják. (21/L)
2013. aug. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy motort.


Egy nőnek bejövő versenymotor átlag 750 ezerért kapható páréves, használt állapotban. De működőt és szépet még 200-300-ért is kapsz, amikkel sokszor szintén nincsen baj.


A motor legalább úgy, ha nem jobban megdobogtatja a csajok szívét, mint a saját autó.


Ezen kívül, ha sportoló vagy, akkor juss még feljebb a ranglétrán, legyél még jobb. Nem hiszem, hogy ne tudnál még több pénzt keresni.

2013. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kocsi az kell a ráknak

f19

2013. aug. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mentsen az isten egy olyan 21 évestől, aki gyak.hu-n kérdez ilyesmit.
2013. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nézz a felszín alá,én ezt tudom mondani,mint átlagos lány!Így találsz hasonló kaliberű,normális lányt,mert vannak ilyenek is,de ha csak kinézetre van igényed,magadra vess!
2013. aug. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hàt én sosem anyagiag alapjàn vàlasztottam pàrt magamnak, aki ez alapjàn vàlaszt párt magànak, az egy ostoba pénzéhes liba
2013. aug. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!