Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 171 centi magas rendszeres...

Egy 171 centi magas rendszeresen sportoló izmos lánynak szerintetek mennyi az ideális testsúlya?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Ha igazán sportos, izmos, akkor 68-70 körül.

Átlagos izomzattal pedig 60 körül.

2013. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%

Ez sok mindentől függ, de így, hogy sportolsz és izmos vagy, és gondolom nincs, vagy minimális a testzsírod, felesleges ideális súlyról beszélni. Az ideális súly mindig az, amiben jól érzed magad!

Egyébként, az interneten találni jó pár kalkulátort, amibe beviszel a testedről bizonyos adatokat (magasság, súly, derekad kerülete az alap, de több mindent is meg lehet adni, annál pontosabb értéket kapsz), és ő kiszámolja ezeket. Legegyszerűbb pl. a BMI-d kiszámítása.

2013. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
72%
Jah, és még annyit lehagytam, hogy azért 70 kiló felett, szálkásan már túl izmos lennél! :D
2013. máj. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
te érzed, hogy mennyi felesleg van rajtad. akkor ideális, ha nincs felesleg:) ha tényleg sporolsz rendszeresen, akkor lehet olyan 55-56 kb
2013. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat4 mentek a zöld kezek! Jelenleg 68 kiló vagyok.
2013. máj. 13. 08:27
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
en 177 cm 54 kilo vagyok napi szinten jark edzeni es odafigyelek a kajamra
2013. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
csontozattól is függ.:) de én pl 2 éve ugyanilyen voltam,szinte centre pontosan,58 kg(170 cm) akkor elkezdtem edzeni keményen(volt,hogy napi 4 órát is)eleinte lement 3-4 kg,aztán teljesen ki voltam borulva,hogy "hízom". Áttértem súlymérésről a centikre,most 66-68 kg vagyok,de nem lötyög sehol semmi rajtam,mint anno.Szerintem 60-65 kg ideális,ha az átlagtól már kicsit sportolsz csak többet (hetente 5-6 óra),akkor kb 60 kilósan szuper vagy. Ha magas a testzsírod százalékban,akkor 70 kg gyötrelmesen néz ki(mondjuk kinek mi),de ha látod a hasadon,combodon az izomcsoportokat már,legszívesebben kidobnád a mérleget az ablakon,mert rájössz,hogy azok a számok szinte semmit se érnek.:)
2013. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem 55-nél több tényleg nem lehet csinos. Ha csal nem, body building-ezel, és onlyan vagy, mint egy férfi. Nekem volt olyan osztálytársam, aki azt hitte, hogy izmos, de csak valahogy úgy nézett ki, mint egy feszesebben kitömött kövér lány.

Én 173cm és 55 kg vagyok, minden nap futok és jógázok, nincs súlyfeleslegem. Az a kérdés, hogy te a rugalmas, hajlékonyabb típust, vagy a vastagabb, erősebb tipust tartod célnak magad számára.

2013. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Egy full izmos magas csaj hol 50-60 kiló?? Analfabéta majmok. Nem girhes fitneszmodellről van szó hanem egy teljesen átlagos lányról aki amellett hogy nem sanyargatja magát meg keményen sportol.

És akkor legyen 50 kiló...hol az izom?? Csapattársam 170/53 és nem bírja az edzéseket! Nem bírja el sajat magat mert csak csont es bőr!

Szerintem 70-75 között van az ideális súlyod.

Én sportolok rendszeresen és 165/70 vagyok, nagyon pici felesleggel.

2016. aug. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!