Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mi az oka ennek? Semmit...

Vajon mi az oka ennek? Semmit sem érnék?

Figyelt kérdés

Problémám a következő: 30 éves körül járok.Bár ez önmagában nem probléma. Társkeresés során előbb-utóbb feltevődik a kérdés: Milyen iskolát végeztél? Nos erre csak azt tudom válaszolni, hogy 8 általánost, mert a középsulit érettségi előtt abbahagytam, minden különösebb ok nélkül. Egyszerűen sok volt már. Amint idáig érek a lányokkal a beszélgetésben/levelezésben, rögtön vagy nem írnak többet, vagy valami sürgős dolguk akad, és majd "hívnak". Szakmám nincs.

Holott nem vagyok primitív bunkó. Van átlagosan fizető állásom, főnököm igényt tart a véleményemre, lakás, kocsi, üzleti tevékenységet is folytatok ami nagyon is jól jövedelmez, gyarapodó bankbetét stb. Idáig sosem jutok el, ezt kizárólag akkor említeném, ha már komolyabb a dolog. Azonkívül sokat olvasok, tapasztalatom is van sokmindenről. Középiskolát ugyan nem végeztem, de ez semmiben nem hátráltat. Kivéve ezt. A kérdés adott: Mai világunkban végzettség nélkül ássam el magam társkeresés területén?



2014. ápr. 3. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Csak legközelebb mikor idáig eljutsz, azt se felejtsd ki, hogy a 8 általános ellenére rendelkezel mindennel, amire egy komoly felnőtt embernek szüksége van az élethez, és nem a csövesek színvonalán. :D
2014. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt gondolom nem kell rögtön kiadnod, hogy milyen suliba jártál...De azért manapság szerintem minimum, hogy valakinek a 8 általánosnál több iskolája legyen. Legalább egy szakmája.

Nem tervezed,hogy estin vagy levelezőn leérettségizel?

2014. ápr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Izé... még én sem hiszek neked, hogy a nyolc osztályoddal, szakma nélkül olyan melód van, amiből lakást és kocsit vettél, ha meg igaz, mégis megvan mindened, akkor meg képzelem azt a mellékes üzleti tevékenységedet... Szóval vagy kamuzol, vagy büntetőjogi kategória, amit csinálsz, na vajon miért nem akarnak veled ismerkedni?
2014. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tervezem az érettségit semmilyen formában.

3. válaszoló, köszönöm a hozzászólásodat. Kiegészíteném a kérdést azzal, hogy IGAZ!!! amit leírtam különben minek hülyülnék egy név nélküli oldalon? Továbbá LEGÁLIS!!! minden jövedelmem. Tudod uniónak nagy előnye a vámmentes kereskedelem.

2014. ápr. 3. 21:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja még annyit hozzáfűznék: kezdetben a munkabér egy kis részéből fedeztem a kisebb befektetéseket, hosszú évek alatt találtam ki az üzletemet, bárki megcsinálhatja, fantázia kell csak.
2014. ápr. 3. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom az lejön mindenkinek, hogy nem vagy fogyatékos. Hogy nincs érettségid, és nem is akarsz szerezni, hát, ez nekem azt jelenti, hogy teszel erőfeszítést a dolgokért, és egy kapcsolatban pedig erre nagy szükség van. Illetve nem minden téren feszíted meg magad, ami téged nem érdekel, vagy az értékrenden kívül esik, azért nem dolgozol meg. És eddig hogy ismerkedtél? 28n
2014. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem teszel erőfeszítést, bocs a gépelési hibákért, fáradtság
2014. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen végzettséged van?

Üzletember vagyok.


Kitérő válasz, de nem látszik rajta. Lehet, hogy tíz év múlva tudja meg, hogy nem vontad ki magadat a forgalomból évente, hogy makróval meg könyvvitellel kössenek le kedélybeteg profok, de ha virágzik a bolt, kit érdekel?

2014. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
6. válaszolónak:Nem arról van szó, hogy ne tennék erőfeszítéseket. Valóban van valamiféle értékrendem, a kevésbé fontos dolgokra nem fordítok energiát. De, párkapcsolatban mindent próbálok megtenni magunkért.Érte szintúgy. Úgy érzem a lányoknak fontosabb a partnerük végzettsége, mintha csak presztizskérdés volna. Eddig hogyan ismerkedtem? Nehezen.
2014. ápr. 4. 19:33
 10/10 anonim ***** válasza:

A fókusznál is dolgozik egy férfi aki csak 8 általánost végzett és azt állítják nagyon erősen,hogy remekűl dolgozik,jól betanult mindent és olvas,tanul öncélúan iskola nélkül.

Én most érettségizek,nem vagyok buta,de nagyon lebecsültem magam ebben a félévben és nagyon stresszelek.Kéthetenként 4 teljes napig nem tudok aludni,ahogy most sem.Biztos te is túl stresszes lehettél.Volt valami a háttérben?munka,család,betegség?

Ha nincs akkor is mondj valamit ezeknek a nőknek.Pl: külföldre kellett menned,pénzt kellett szerezned a családodnak vagy műteni kellett a térdedet és akkor sem engedték,hogy magántanulóként tanúlj az iskolában.

2014. ápr. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!