Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti barátok maradnátok vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi Gero kérdése:

Ti barátok maradnátok vele vagy hagynátok a francba?

Figyelt kérdés
Szóval egyik lány nagyon szeretett volna megismerni és hát össze is barátkoztunk meg minden jó vele beszélgetni meg minden szép is a lány erre szerelmes lettem belé csakhogy a lánynak pont akkor lett párkapcsolata... amikor elmondtam neki az érzéseim akkor meg azt mondta hogyha nem jön az a gyerek akkor akár lehetett is volna valami? WTF? most akkor mi van... mondtam neki akkor ne is barátkozzunk mert én szenvedek... amikor kerültem meg jött utánam meg a facebookon is írt aztán végül belementem hogy akkor nem fogom kerülni de azóta minden nap non-stop írunk facebookon és képeket is küldözget nekem magáról meg írja hogy szeret (persze nem úgy ahaogy én) Szóval mit csináljak? mert ha harátkozok vele akkor is nagyon fáj? ha kerülöm akkor meg nagyon de nagyon hiányzik... mit csináljak? mert ha menekülni próbálok akkor meg ő jön utánam....

2015. júl. 5. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, csak ott én voltam a lány. Ha gondolod privátban kifejtem.


A véleményem az ha nem hagyja ott a srácot és választ téged.. akkor hagyd a lányt, mert csak fájdalmat okoz neked. Tudom, hogy nehéz én is ebben vagyok most, de hidd el jobb így.

2015. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én barátkoznék vele akár mennyire fáj is hiszen nem hagynám hogy az érzéseim miatt tönkre mennyen a barátságunk. meg jobb úgy lenni hogy van de nem lehettek együtt mint hogy nincs. és ki tudja egyszer majd szakítanak és ott leszel neki végig mint barát és ha látja milyen hűséges vagy hozzá több is lehet belőle.
2015. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kovsa21 ***** válasza:
Energiavámpír. Hagyd pár napig, hétig. Meglátod, ha ezt megteszed utána írhatsz neki akár, nem fogja majd érdekelni. Te vagy neki a második esély, ha nem jönnek majd jól ki a mostani kapcsolatával. Ha továbbra is beszélsz vele, nemsokára ő fog tenni rád nagyívben, mert ha egyre jobban kijön az új barátjával, te pontosan olyan ütemben leszel elhanyagolva. Legrosszabb esetben megszabadul tőled (töröl, tilt, stb.) indokokkal. Pl.: A barátom féltékeny rád, bocsi. Barát voltál? Kit érdekel! Van pasim, jaj bocsi.
2015. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy lany se er annyit hogy en szenvedjek miatta...Neked se ajanlom.Hidd el,lesz olyan aki oda lesz erted,es te is erte.Vele jo lesz minden,de ne hagyd magad megvezetni! Gondolom vannak barataid,akkor mi a kerdes?
2015. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

az a baj hogy olyanok mint ő nincsenek.... de hát... áhhh

és tőlem kérdezi hogy tudná felizgatni a barátját.... és nem tudok haragudni rá ... akárhogy is próbálok...

2015. júl. 5. 19:44
 6/10 Kovsa21 ***** válasza:
:) Azok után, hogy tudja hogy szeretem és ilyeneket kérdez tőlem... mivel az empátiát úgy tűnik, hogy nem ismeri, én valószínűleg kiosztanám a helyedbe, és megmondanám, hogy miféle.
2015. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy ilyeneket kérdez tőled az undorító.(egy barát nem csinál ilyet.. főleg ha tudja hogy érez a másik) Az előző válaszolónak igaza van. Nehéz ez.. de ne kínozd magad tovább!
2015. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen ki is akadtam... viszont haragudni nem tudok.... Erre azt mondja hogy tetszek/tetszettem neki csak nem vettem észre a jeleket.... de most a barátját szereti... hát..
2015. júl. 6. 08:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenekbol lesznek a papucsok:) Nem mondtam az egyik elozo valaszomba se hogy konnyu,de hidd mar el hogy JOBB vagy annal,minthogy egy ilyen erzeketlen (mondanek jelzot de nem ismerem) lany szorakozzon veled.Szedd ossze magad es legy vegre ferfi.Megsugom egyebkent,hogy ha nem keresed hidd el hogy o fog jelentkezni,ha nem akkor hagyni kell!
2015. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
érdekes mert amikr elkezdtem másik lánnyal is írni meg féltékenykedett.... -_-
2015. júl. 12. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!