Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mért van az, hogy az itteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy az itteni lányok semelyik nem akar többet barátságnál külföldiek pedig leaaaaaaakadnak hogy mért vaagyok tőlük távol mert szerelmesek lettek belém?

Figyelt kérdés

2015. júl. 6. 10:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
Erre csak ők tudják a választ!
2015. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Férfi15 ***** válasza:
5%

Nem lehet érteni őket mivel a nők értetlenek :D

Vagyis ha valaki egy könyvet írna a nőkről szerintem azt se tudná hogy hol kezdje :D

2015. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Könyvet?

Arról, hogy valakik segg hülyék nem lehet könyvet írni, elég egy cetli.

2015. júl. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

a nők logikátlan, érzelmektől és ösztönöktől vezérelt könnyen manipulálható butuska lények


mi fiúk ép ésszel választunk párt ők amelyikre benedvesednek


egyébként egyszer taliztam német csajokkal és valahogy sokkal kedvesebbek, mint a magyar csajok, de lehet csak azért, mert külföldi vagyok nekik

2015. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Férfi15 ***** válasza:
68%
Azért nem mindegyik nő ostoba, meg nem mindegyik úgy választ pasit hogy benedvesedik tőle :D
2015. júl. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

Általában keresnek egy balekot, aki majd eltartja a családot, mellé meg egy szeretőt, aki jól kikormolja őket.

Egyszerű, mint az 1*1.

2015. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
ma 10:59 ahogy mondod!
2015. júl. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert a külföldiek nem ismerik a magyarokat:D

De amúgy nem mindegyik csak barát akar lenni. Én pl itt ismertem meg a páromat. És már együtt vagyunk egy ideje.

2015. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Jesszus ennyi nő gyűlölőt egy helyen:) lefogadom hogy itt mindenki facér:P
2015. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
9-es erre rábsztál 10:59-es vagyok, van barátnőm, de ettől még sajnos így működnek a nők
2015. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!