Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Véleményetek? Szerintem ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek? Szerintem ha egy lánynál próbálkozol, igyekszel meghódítani de a lány nem mutat érdeklődést feléd akkor hagyni kell. Esetleg van olyan eset is amikor egy lány játssza az elérhetetlent?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
miért hogy játsza el?
2015. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismered a lányokat :D a legtöbb ilyen. Sokáig tart megszerezni egy átlag lányt is. Nagyon sokáig
2015. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én spec egy évig udvaroltam :D De megérte
2015. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

na ezért nem szabad csupán egy lánynak írogatni, nem éri meg ráadásul a legtöbbnek csak akkor kellesz ha valaki másnak tetszel, egyébként értéktelen vagy


gondolod ő csak egy csávóval beszélget pffff... etikai kérdések hagyjuk már

2015. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Több esetben is viselkedhet így egy lány:

1. Más tetszik neki, de lehet, hogy te is tetszel neki, csak nem annyira, mint az a másik fiú, ezért próbál udvarias is lenni, nem megbántani, viszont nem is nagyon akar adni jeleket neked, nehogy azt hidd, hogy szabad a pálya.

2. Tetszel neki, de tettél valami olyat régebben, ami szúrja a szemét, és játssza az elérhetetlent, hogy lássa, mennyire messzire vagy képes elmenni érte, meddig bírod.

3. Nem akar könnyűvérűnek tűnni, hogy rögtön odaveti magát, ezért inkább kicsit hűvösebb veled.

4. Bizonytalan, nem tudja, hogy komolyan gondolod-e, lehet, hogy önbizalomhiányos is, és nem érti, hogy mit akarsz pont tőle, és talán nem is szánt szándékkal játssza az elérhetetlent.

5. Egyáltalán nem tetszel neki, csak nem akarja összetörni a szíved.


És lehet még pár opció, de most ezek jutottak eszembe.

2015. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!