Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ismerkedni egy csak látásból ismert lánnyal?

Figyelt kérdés
(nem akartam írni hogy idegen lánnyal mert akk mindenki jönne a földönkívülis szarságokkal:D )tehát légyszi értelmes válaszokat, hogy hogyan szólíthatnám meg ,vagy mit tegyek hogy eljussak addig hogy beszélgessünk? :D suliban pl... a normális válaszokat előre is köszönöm

2013. febr. 7. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak simán sétálj oda hozzá, köszönj neki, kérdezd meg, hogy "mizu?", vagy valami ilyesmit tudnék elképzelni, esetleg, hogy hogy van, milyen órája lesz... Más ötletem sajnos nem igazán van, remélem kapsz majd segítőkész választ a kérdésedre... :)
2013. febr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mizu?"??? WTF ebben a pillanatban hátat is fordítanék neki.

Inkább azt kérdezd meg, hogy hogy van.

Vagy valami hasonló értelmes kérdőszóval kezdj inkább.

Ne egy egyszavas baromsággal.

2013. febr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!