Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet manapság huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság huszonéves nőként, egyedül, vidéki városban ismerkedni?

Figyelt kérdés
(Online ismerkedés kilőve.)
2015. jún. 20. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyek, rendezvények, közterek, vasútállomás, bolt, utca.. gyakorlatilag bárhol lehet, amerre jársz. Csak nyitni kell.
2015. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

ha mákod van: akkor van baráti társaságotok ahol esetleg összejöhet valami,

ha nincs mákod: akkor egyedül vagy mint a kisujjad, és nem mész el egyedül szórakozni semerre, ergo marad az hogy esetleg városon belül utcán, üzletekben, esetleg valami közösségi összejöveteleken.

De! Ha egy szexibébi vagy akkor kinézel magadnak valakit aki egyedülálló és 99% az esély rá h összejön veled.

2015. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Utcán, buszmegállóban, boltban, kocsmában, árokparton, sportpályán, iskolában, étteremben, szórakozóhelyen, könyvtárban. Soroljam még?

Van erre egy gyűjtő szó is, bárhol.

Amíg nem tudjuk milyen is az aki tanácsot kér, addig konkrét ajánlást sem lehet adni.

2015. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Társasággal nem tudok eljárni, kocsmába nem fogok beülni egyedül. Errefelé a szórakozóhelyek tele vannak tinikkel. Könyvtárba nagyon sokat jártam, nem az az ismerkedős hely, kár is emlegetni. Errefelé a "rendezvény" két-három havonta ugyanaz a vásár, csak más néven.
2015. jún. 20. 17:29
 5/19 anonim ***** válasza:

Akkor azt mond meg, hogy te mit akarsz pontosan?

Azt látom, hogy vannak helyek ahova nem akarsz vagy tudsz elmenni.

Milyen férfit keresel?

Miért van kilőve az netes ismerkedés?

2015. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Tanácsot szeretnék. Hiába hívják "nagyvárosnak", ahol élek, nem látok semmi lehetőséget, ahova egyedül el lehetne menni, pedig már sokszor végiggondoltam.

Férfit tekintve értelmes és szimpatikus legyen, ennyi "kikötésem" van.

Nem ismerkedek online, mert nem szeretem a zsákbamacskát, mikor rákészülök valakire, elképzelem milyen, meg el adja magát valamilyennek, aztán egy egész más ember jön velem szembe.

2015. jún. 20. 17:38
 7/19 anonim ***** válasza:

Ezzel az online ismerkedéssel nem igazán értek egyet, mert eddig akiket megismertem, mind olyanok voltak élőben, bár én férfi vagyok, szóval lehet a lányoknak nehezebb online ismerkedni... sajnos több a hazug férfi

amúgy melyik nagyvárosban laksz?

2015. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Debrecen
2015. jún. 20. 17:44
 9/19 anonim ***** válasza:

#6

Megértelek, de élőben is lehet ám más adni magadból és később jön csak a fekete leves.

Mit szeretsz csinálni? Mihez lenne kedved?

Olyan helyekre járj ami érdekel és ott máris tudsz szóba elegyedni akár egy férfivel is.

Nem kell feltétlen ismerkedésre hajtani, csak néha beszélgess idegenekkel.

Ha van egy közös érdeklődési kör, akkor könnyebb beszélgetést kezdeményezni.

2015. jún. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Ahol vannak férfiak, ott úgyis leszólítanak időnként. A lényeg, hogy ne küldj el mindenkit rögtön melegebb éghajlatra, aki nem néz ki úgy, mint egy görög isten.
2015. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!