Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet a probléma, hogy nem jövök össze senkivel?

Figyelt kérdés

Alapjában véve kedves, barátságos, és egyszerre komoly valamint humoros vagyok. Most végeztem a középiskolát. Már 5 éve részben önfenntartó vagyok(saját kisvállalkozás). A szüleim fizetik a nagyobb kirándulásokat, a ruháimat valamint a tanulmányaimat. Én fizetek magamnak minden más költséget (önszántamból): telefon, laptop, minden cuccom a hobbikhoz, valamint saját pénzből vettem autót is 2 hónapja. Vannak álmaim és küzdök is értük. Nem vagyok bulizós, de humoros vagyok (és nem is a bulizós lányokkal ismerkedek). Romantikus vagyok, de megadom a tiszteletet minden lánynak (sokan mondták, hogy igazi úrihölgynek érezték magukat velem). Azt mondják, hogy a hangom nagyon kellemes, órákig ellehetne hallgatni. Jó vagyok azokban a dolgokban, amiket elkezdek. Zenélek pár hangszeren; szeretek kirándulni és jólérezni magam. Nem vagyok a társaság középpontja, de az a szürke egyéniség sem. Szeretem a kalandokat(nem egyéjszakást, hanem a kirándulásokat, túrázást, kiruccanást). Aki beül a kocsimba, mindenki szereti ahogy vezetek. Nem vagyok divatos, de az ízlésemet mindenki dícséri. Külsőmre ígényes vagyok, de nem divatos (és a külsőmre sem igazán érkezik panasz). Kicsit félénk vagyok, de ettől még ismerkedek és próbálkozok. Pénzes sem vagyok, de szegényember sem.. és a családunk is a középréteghez tartozik. Jólnevelt vagyok. Hol lehet a probléma? Hol javítsak magamon? Minden jóindulatú tanácsot szivesen fogadok :) Ha van amit nem nyilvánosan szeretnétek megírni, azt privát üzenetben is szivesen olvasom :)

19/F



2015. júl. 13. 10:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mindenki csodálja (Fiatalok és idősebbek egyaránt), hogy mennyi mindenhez értek és mennyi mindennel foglalkozok. Valamint a hozzáállásomat is értékelik, és azt is, hogy van egyéniségem.
2015. júl. 13. 10:54
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy tényleg ilyen vagy, ami azt jelenti elég jó, bár nem tudom hogy nézel ki. Ha így van akkor csak várnod kell, majd jön egy lány aki észreveszi, hogy milyen jó vagy, ne görcsölj. (19L)
2015. júl. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor most mondj rossz tulajdonságokat magadról!

(Én szerintem tudom mi lehet a probléma)

2015. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Őszintén próbáltam megírni és jellemezni magam többnyire annak fényében, hogy mások hogy jellemeztek és miket hallottam vissza (akár harmadkézből is). A legnagyobb hibám, hogy nem vagyok bátor és van kicsi önbizalomhiányom, amin viszont javítottam az utóbbi másfél évben. A görcsölés pedig nagy problémám... sajnos. De küzdök ellene. Köszönöm kedves első hozzászóló :)
2015. júl. 13. 10:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány... na azt nem lehet látni ebből a szövegből. Akkor mondtál volna magadról több roszat is, de mindenképpen kevesebb jót...
2015. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy az utóbbi időben javultam kicsit. De a látszat néha csal, szóval attól mert a szövegben nincs ott, bennem legbelül ott van.
2015. júl. 13. 11:03
 7/12 A kérdező kommentje:
Az önbizalomhiányom leginkább ismerkedésnél nyilvánul meg: kissé nehezen kezdeményezek és félek hogy mi van ha nemet kapok, habár hamar sikerül szinte mindenkihez közelkerüljek.
2015. júl. 13. 11:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy jóképű, ennyi. Valószínűleg átlagosan nézel ki, ami az érintett fiatal lányok (15-20) körében a halálos ítélettel egyenlő. Tudod, az átlagos lány már szép lány, de az átlagos fiú az csúnya. CSAK a jóképű kell nekik, az emberi tulajdonságok annyiban számítanak, hogy a jóképűeken belül keresnek olyat, aki vicces, türelmes, megértő, stb. Persze ilyet nem nagyon találnak (hiszen minden lány ilyet keres), ezért inkább egy tahó jóképűvel jönnek össze.


Az idő Neked dolgozik, ahogy érettebbek lesznek a lányok, már nem csak ez fog nekik számítani (20-25: izmos felsőtest, 25+ egzisztencia). Nem zárom ki azt se, hogy Neked idősebb barátnőd lesz.

2015. júl. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen :) valóban úgy van, ahogy te mondod... tényleg nem vagyok egy szívtipró sármos izompacsirta; a külsőm szerényebb, átlagos vagyok. És köszönöm a bátorítást!
2015. júl. 13. 11:40
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyakorlati tanácsok:


-Ne ess kétségbe, a nemi vonzalom a külsőségeken múlik, ezt sokan tagadják, és kisugárzásról beszélnek, ami gyakorlatilag ugyanazt jelenti. Az egészséges önbizalom kell a hódításhoz mindkét nemnek, de CSAK önbizalommal nem lehet senki sikeres, szintben passzoló kinézet is kell. Annyi igaz, hogy férfiként ha elég jó vagy egy lánynak, de nincs önbizalmad, nehezen fogod felszedni. De az önbizalom nem pótolja a kinézetet, tehát kisugárzás nem létezik.


De úgy látom ez megy Neked, megértetted, hogy nem a nemi vonzalom az élet középpontja, és felfogod, hogy értékes személy vagy attól, mert a kislányoknak nem tetszik a pofid. Ez nagyon fontos!


-ismerkedj, barátkozz Veled egykorúakkal, és figyeld mindig az embereket, ki mit mond, mit tesz. Azokkal a lányokkal is barátkozz, akikkel nem jönnél össze, barátkozz fiúkkal is. Kell a gyakorlat, a tapasztalat szociális kapcsolatokban. Mindig elemezd, mi miért alakult úgy, rá fogsz jönni sokmindenre. Beszélgess sokat lányokkal, hogy jobban megértsd őket. Nagy kiábrándulásokat is hoz ez, de megadja majd a megoldást a kulcshoz.


-Érezd át a pillanat hatalmát: a lányok elég pillanatnyiak, sokszor adódik kihasználható helyzet, ez még akkor is hasznos lehet, ha kizárólag tartós kapcsolatot szeretnél. Ami tegnap kizárt volt, az ma vagy holnap megtörténhet. Rá kell érezni, mikor mit lehet és mit nem, én ezt a mai napig tanulom (36 leszek).


-Mindig próbáld meg a mögöttes tartalmat felismerni, mi az, ami valóban mozgatja az eseményeket. Mert sosem az, amit mondanak. Ez az egész világra igaz, egy új szemléletet nyersz, amivel sokkal többet elérhetsz,

2015. júl. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!