Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol lehet a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehet a probléma, hogy nem jövök össze senkivel?

Figyelt kérdés

Alapjában véve kedves, barátságos, és egyszerre komoly valamint humoros vagyok. Most végeztem a középiskolát. Már 5 éve részben önfenntartó vagyok(saját kisvállalkozás). A szüleim fizetik a nagyobb kirándulásokat, a ruháimat valamint a tanulmányaimat. Én fizetek magamnak minden más költséget (önszántamból): telefon, laptop, minden cuccom a hobbikhoz, valamint saját pénzből vettem autót is 2 hónapja. Vannak álmaim és küzdök is értük. Nem vagyok bulizós, de humoros vagyok (és nem is a bulizós lányokkal ismerkedek). Romantikus vagyok, de megadom a tiszteletet minden lánynak (sokan mondták, hogy igazi úrihölgynek érezték magukat velem). Azt mondják, hogy a hangom nagyon kellemes, órákig ellehetne hallgatni. Jó vagyok azokban a dolgokban, amiket elkezdek. Zenélek pár hangszeren; szeretek kirándulni és jólérezni magam. Nem vagyok a társaság középpontja, de az a szürke egyéniség sem. Szeretem a kalandokat(nem egyéjszakást, hanem a kirándulásokat, túrázást, kiruccanást). Aki beül a kocsimba, mindenki szereti ahogy vezetek. Nem vagyok divatos, de az ízlésemet mindenki dícséri. Külsőmre ígényes vagyok, de nem divatos (és a külsőmre sem igazán érkezik panasz). Kicsit félénk vagyok, de ettől még ismerkedek és próbálkozok. Pénzes sem vagyok, de szegényember sem.. és a családunk is a középréteghez tartozik. Jólnevelt vagyok. Hol lehet a probléma? Hol javítsak magamon? Minden jóindulatú tanácsot szivesen fogadok :) Ha van amit nem nyilvánosan szeretnétek megírni, azt privát üzenetben is szivesen olvasom :)

19/F



2015. júl. 13. 10:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hálás köszönetem és minden tiszteletem... ezek a tanácsok nagyon jól fognak :) és valós alapokon állnak az biztos, szóval gyakorlatba ültetem!
2015. júl. 13. 11:52
 12/12 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem gondolom hogy valamilyen probléma is felmerülne veled kapcsolatban. Nagyon kevés srác van aki olyan mint te és ez egy nagyon tiszteletre méltó, hogy te ilyen vagy.

18/L

2015. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!