Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14-18 éves lányok ha facebooko...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok ha facebookon bejelöl egy fiú akit nem ismertek (legfeljebb láttátok egymást párszor) akkor elfogadjátok?

Figyelt kérdés

és ha igen, akkor csak azért mert nem zavar ha ott van az ismerősök között, vagy esetleg szimpatikus is? vagy hogy van ez az egész facebooko-os dolog?:)

18F


2015. júl. 14. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jelölnek vissza, ez a tapasztalatom.
2015. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
lányokhoz szólt a kérdés, ne itt sajnáltasd magad
2015. júl. 14. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Max ha igazi szívtipró helyes gyerek vagy.
2015. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen visszaigazolom viszont csak akkor ha tényleg szoktam látni, vagy ha szimpatikus. (: Aztán hogy rámír-e avagy sem az legyen a srác dolga. Ha már be tudott jelölni és akar is valamit akkor írjon rám (most be lehet szólni ezért, de nincsenek jó élményeim azzal kapcsolatban amikor én tettem meg az első lépést)

:D

18/L

2015. júl. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem, teljesen idegen, akkor megkérdem tőle, hogy ismerjük-e egymást, ha igen, honnan. Viszont, ha láttam már suliban, vagy a környéken, ahol lakok, akkor visszaigazolom.
2015. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

oké,köszi lányok:) a nyári "egyedül vagyok" pánik okozta barátnővádaszat miatt kérdem:)

neked meg csak annyit, hogy ha itt rinyálsz sosem lesz nőd és csak egy senki maradsz, engem is elhajtottak már de az élet ilyen, nem az van amit te szeretnél, küzdeni kell mindenért,valakinek könnyebb dolga van,de nem azzal kell törődni hanem saját magaddal, szedd össze magad és ne gyk-n sirj

2015. júl. 14. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!