Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a 14-15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 14-15 éves lányokat érdeklem a legjobban? 17/f

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Orulj neki... Én még azokat sem
2015. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
44%
Én 15 éves leszek. És sokkal érettebb a gondolkodásom néha a te korosztályodnál is :) Ezért engem nem igazán érdekel a saját korosztályom. És az idősebbek visszajelzése alapján valóban kellemesen tölthetjük időnket egymás társaságával. ;) Ez az én történetem. De a legtöbb korombeli azért vágyik idősebb pasira hogy jobban megbecsüljék. Hogy menő lehessen. Sok fiu ismerősömnek lett fiatal barátnője de mind rájöttek hogy csak érdekkapcsolat. És ezt is azért tudom mert velem beszélték meg. Megbíznak bennem. :)
2015. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert hú de érettnek hiszik magukat, ezért idősebb hapsi kell nekik. :D Ezért is nem érdekled a korosztályod, mert nekik már a huszonévesek kellenek, vagy még az attól is idősebbek.
2015. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
mert friss a puncijuk :D
2015. júl. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ma az a menő a kislányok között hogy huuu de menő vagyok idős pasim van!
2015. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb 14-15 éves lány tévhitben él és valójában sokkal éretlenebbek és ostobák, mint aminek mondják magukat.
2015. júl. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a hülyeség hogy "érettebbek" ???!!! Nem lehet általánosítani! Ott is van aki egy hat éves gyerek szintjén ragadt meg.
2015. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
talán mert a 14-15 éves fiúk egy 6-7 éves értelmiségi szintjén állnak
2015. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!