Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci lányok! Ti hol ismerkedte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Ti hol ismerkedtek és hogyan?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jo olvasni hogy ennyi ferfi szereti a duci noket :) tenyleg az az alapveto problema az olyan lanyokkal akiken van felesleg, hogy egyszeruen nem kepesek elhinni hogy valaha kellenek valakinek. pedig van ra igeny ahogy latom(meg tapasztalom).
2015. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

#11

Igen, sokan szeretik, csak sajnos rengeteg nagyon vékony lányt látok, akik még így is kövérnek gondolják magukat.


A másik oldalon pedig rengeteg zsírdisznót látok, akik meg vannak győződve, hogy ők milyen jól néznek ki :S

2015. júl. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%

12.

Zsírdisznó?Gratulálok!Ennyi az agyi szinted.

2015. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Lányok! Higgyétek el, ti szépek vagytok. Egyszer úgy is fogtok találkozni valakivel, akinek úgy fogtok tetszeni ahogy vagytok. Olyan nincs, hogy valaki senkinek ne tetsszen meg.

Csak az önbizalmatok kicsit alacsony. Legyetek nyitottabbak, közvetlenebbek. Ha nem érzitek jól magatokat a bőrötökben akkor, és csak is akkor kezdjetek el magatokon változtatni. Ne mások kedvéért, hanem a ti kedvetekért.

És lehet nem hiszitek el, de tényleg vannak olyan srácok, akiknek bejönnek a ducibb lányok.

Én magamat soványnak tartom, de ennek ellenére, hogy nem vagyok kigyúrva mégis megakad rajtam néhány női tekintet.

Szóval ez a dolog fordítva is lehetséges.

6-os válaszoló voltam, és nem is csodálkozom rajta, hogy egy levelet sem kaptam. :)

Na minden jót! Sziasztok!

2015. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
0%

#13

Az a nő, aki nem képes arra, hogy betartson egy normál étrendet és mellé még büszke is, hogy milyen egészségtelen életmódot folytat és szépnek hiszi magát, az igenis zsírdisznó.


Inkább ne szólaltál volna meg, okoska.

2015. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jojoooka82 válasza:
Duci Nők írjatok ismerkednek veletek 37 év vagyok
2019. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!