Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Van köztetek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van köztetek olyan akinek tetszenek a mackósabb srácok?

Figyelt kérdés

Teljesen el vagyok keseredve hogy emiatt nem kellek egy lánynak se viszont én teljesen meg vagyok elégedve az alkatommal. Van köztetek akinek ez tetszik? Kort is írjatok :) köszi :)


16/f



2015. júl. 20. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

esetleg képet tudsz mutatni? nem kell rajta legyen az arcod, csak nyaktól lefelé.


amúgy még fiatal vagy, könnyen előfordul, hogy még fogsz is nőni és akkor már nem leszel annyira mackós sem.


hogy a kérdésedre is válaszoljak, nekem valamiért 1 bizonyos típus jön be. nem tudom miért, de folyton ők találnak meg. ez nem jelenti azt, hogy más alkatú/kinézetűnek nincs esélye. amúgy volt olyan srác, aki szintén macisabb volt. én olyan 180 körülire tippelem a magasságát a súlya meg olyan 90-100 kiló, de ez csak egy tipp. volt azért pocakja is, de szerintem annyira nem vészes. aztán mégis elrabolta a szívem a személyiségével.


úgyhogy ne legyél elkeseredve

2015. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én imádom öket :3 szerintem sokkal jobb mint egy vékony srác... 14l
2015. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Èn szemèly szerint oda vagyok èrtük! 17/L
2015. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én kiszemeltem is mackós, szóval engem nem érdekel milyen, csak jófej legyen. meg azért bejönnek a mackósak.. :)
2015. aug. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Akkor még van esély :D 17/f
2015. aug. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a mackós giúk tetszenek,nem a fogpiszkálók.:) 15/L
2015. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy kis pocak minden fiun elfér, sot, kifejezetten tetszik. Amig tenyleg egy kis pocakrol beszelunk, es nem többről.

19/L

2015. aug. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Macis fiúk bejönnek, ha még nem kövérek. Lehet nagyobb pocak is, de van nálam egy határ.

19L

2016. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!