Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincsenek barataim hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincsenek barataim hogy talalok part?

Figyelt kérdés

A legtöbb ember a közös ismerősökön keresztül találja meg a párját.


De akinek nincsenek baratai az hogy talalja meg?


Én nem szeretek ismeretlen lanyokhoz odamenni mert nem tudom hogy bejövök-e neki, durván küld-e el stb stb.


Így mitévő legyek? Nem azt mondom hogy 100% ig biztos az ismerősökön keresztul ismerkedni, de biztos hogy konnyebb.


2015. júl. 20. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerezz haverokat ember
2015. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a Barátnö nem kopok be .. szia figyelj már tetszel nekem járnuk.. ien nincs neked kel odamenni s megszolitani szia péter vagyok elhivhatlak 1 fagyira kávéra bulira ? enyi ha bejösz neki akor jó ha nem akor nem
2015. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp kell egy társaság, már csak azért is, mert később is jól fog jönni.

Tehát egy darabig elmegy, hogy kettecskén vagytok, de mondjuk azért egy szalonnasütés vagy grillezés már társaságban az igazi.

Én a helyedben lennék kezdenék valami hobbit, aztán Facebookon keresnék valami hasonló csoportot, majd az ott megszervezett programokon résztvennék.

Utána már úgy is hívnak, hogy gyere, este nálunk ez meg az lesz, nem olyan nagy dolog.

2015. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 és főleg #3-nak


Én nagyon gátlásos vagyok ismerkedésben.


Régen csúnya és bolondos voltam ezért nem törődtek velem.


Mára megszépültem és komolyabb lettem.


Egész életemben 1 "igazi" barátom és 6 barátom volt akik mára nem fogalkoznak velem és egy 17 éves fiú vagyok.


Ismerkedni nem merek mert alapból kissebbrendűnek érzem magamat.


Mikor elkezd valaki beszelni velem én csak válaszolok és csak a legszülségesebbet mondom,de nem is akarom megismerni és egyben nagyon szeretném. Mert olyan érzéseim vannak hogy úgy is lenézne, átverne vagy viccből barátkozik velem.


Akik nem szimpatikusak azokkal automatikusan nem akarok beszélgetni (ilyenek a mostani osztalytarsaim)



Nagyon nehezen beszélek idegenekkel.. Felek hogy nem is érdekelné amit mondok.


Pedig nagyon szeretnék egy összetartó társaság tagja lenni és érezni hogy én is számítok, de nem megy :( Sosem tapasztalhattam meg milyen ha mások törődnek velem és engem is keresnek na meg lányokhoz bújhatok mert 1 összetartó társaságban már bújnak a lányok.


Alapból kissebbrendűnek érzem magamat.


Ezért szeretnék 1 barátnőt akivel eltölthetem az időt, de így nem lesz és így nem sokáig maradna velem ha csak vele foglalkoznék

2015. júl. 20. 23:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, h te saját magadat se tiszteled és így nem is értem, hogy akarsz egy társaság tagja lenni, mert ha magadat nem tudod megvédeni, mást se fogsz.

Főleg úgy, hogy leírod, hogy leszarod az emberek fejét.

Annyit kapsz vissza, amennyit beleteszel.

2015. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem szarom le senki fejet.. Lehet hogy felreerthetőem írtam.


Tudod én a mostani és a régi iskolámban is nagyon sokat segítettem másoknak, de semmit nem kapok vissza (nem ezert csinalom).


Régen mindenkinek segítettem pl a háziban vagy megjavítani dolgokat, cipekedni, vigasztalni, elmagyarazni ha nem ért valamit és ezernyi dolog.


Az egyik regi osztalytarsam akarta hogy tanítsam meg az orszaguti biciklizes alapjaira és mondta hogy irjak ra.


Rairtam 1x... Latta, de nem ir..


1 het mulva megint.. Latta nem ir.


1 het mulva megint... Latta nem ir.


Aztan 3 nap mulva egy utolsot.. Persze latta, de ben ir.. Egybol latta az osszeset amúgy.


De semmi... Senki nem törődik velem.. Én célozgattan az egyik volt osztalytarsamnak hogy én is szivesen elmennék egy hazibuli ( abba amit ő rendezett) és az volt a valasza ra: Majd mond mi volt a buliban ha mész.

(Tipikus szövege)


Mostani osztalyomban is segitek az embereknek akar szunetben, akar gyakorlaton..


Pl. Nem tudja hogy krll folytatni a vállazást én megmutatom neki erre mi a válasz? Jóvan nagyon ügyes vagy... Erre legalább jó vagy


Vagy ha szeretnék egy beszelgetesbe beszalni akkor az van : téged ki híbott vagy ki kérdezett?


Az a baj túl kedves vagyok.


Ezek után persze hogy félek és nem tudom megvédeni magamat :(


Ezert is ketelkedem benne hogy legyen-e baratnom mert őt sem tudnam megvedeni.

2015. júl. 20. 23:39
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja és bocsanat az kimaradt hogy most is megkeresett a regi osztalytarsam hogy tanítsam meg a testverenek az iskolaba vezető utst mert ő is oda jön ahova én járok,de előtte semmit nem keresett és azóta sem.



Csak kihasználnak.. . De szeretek segíteni az emberek ezért meg is teszem.

2015. júl. 20. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!