Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, neketek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, neketek mennyire jönnek be a magas fiúk?

Figyelt kérdés
Nem önbizalomhiányból írtam ki a kérdést, csak szimplán kíáncsiságból, esetleg ismerkedés céljából :) a 2m-hez közeli magasság még az elfogadható határon belül van? :)
2015. júl. 22. 09:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
157 cm-t súrolom, de no problem, ha szimpatikus vagy, miért is ne? :D
2015. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

A lányok többsége szereti ha egy fiú magas,de mivel egy 155 centis lánynál a 170 cm is magasnak számit így neki már azért mondjuk a te 190 akárhány centid már lehet hogy nem az "elfogadható határokon" belül van de azoknak akik mondjuk már minimum 165 centik azoknak már igen bár ez minden lánynál változó és nem a magassága alapján szeretünk bele valakibe:)

16/L

2015. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

a magasság fontos, de szerintem a külső még fontosabb. szóval ha ronda vagy, akkor tőlem lehetsz 110 centi is, de 250 centi is, tök mindegy. ha jóképű vagy, nem lesz gond.

meg az ilyen nagyon magas fiúk olyan hülyén járnak. nem tudják hova tenni azokat az óriási karjaikat és ilyen mamlasz mozgással haladnak, na az nagyon nagyon furi. meg ha ehhez a magassághoz társul egy akkora lábméret, hogy hajókázni lehet a cipődben, az se feltétlenül előnyös.

2015. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Juj nagyon. :D De a két méter közeli magasság az elég sok nekem. De a 180-181 centi az még jól van. :) Most is egy ilyen magas fiú tetszik, sőt előzőleg is egy pont ilyen magas fiú tetszett. :D És az a legjobb, hogy én is tetszek neki. :) Én 164 cm vagyok egyébként. 13/L
2015. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

174 cm vagyok, nekem már az is elég, ha egy fiú nem kisebb nálam :D

(Nem ismerkedési szándékkal válaszoltam)

2015. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is hasonló magas vagyok, lányok ha van kedvetek ismerkedni akkor írjatok nyugodtan :P 18/f
2015. júl. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szóval ennyire jó ha magas vagy. Bár azért jó hallani ,hogy szeretik a magasakat. 181 cm 15f :D
2015. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

175cm 15/L

Mindig is a 190 vagy magasabb pasik vonzottak. :)

2015. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!