Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az, hogy en nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy en nem tetszem senkinek sem?

Figyelt kérdés

2015. júl. 23. 02:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi információból ezt iszonyatosan nehéz lesz megállapítani.
2015. júl. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az nem biztos,hogy senkinek sem tetszel.Lehet csak te nem veszed észre.Nem mindenki mutatja ki...


17/L

2015. júl. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Milyen informaciokra lenne szukseged hozza, elso?
2015. júl. 23. 02:45
 4/14 anonim ***** válasza:
17%
Mert ronda vagy
2015. júl. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem tetszel, max. úgy érzed. Csatolj ide képet/ vagy küldj privibe. És az értelmesebb faj úgyis a belsőre koncentrál a külső az nem kell, hogy szép legyen, elég ha átlagos, ápolt.
2015. júl. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%

Magaddal sem vagy megelégedve?

Anyud mit mond erről?

2015. júl. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos egyáltalán hogy nem tetszel senkinek. Nekem pl. eddig csak olyan lányok tetszettek, akik ugyan így voltak mint te. Az előző lány akivel ismerkedtem, kb. fiú barátai sem voltak, pedig nagyon helyes csaj volt, alig akarta elhinni h érdekel. Most meg az osztálytársam tetszik eléggé, és sokszor hallottam hogy ott beszélgetett a barátnőivel, hogy miért nem tetszik egy fiúnak sem mostanában... tehát fel a fejjel.
2015. júl. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kettyinteni bárki megkettyintene.. ;)
2015. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Anyukám pszichológushoz szeretne vinni , mert szerinte nem egészséges az önképem. Szerintem pedig csak szimplán annyi, hogy ismerem a hibáim es próbálok valtoztatni rajtuk.
2015. júl. 23. 11:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk mik a külső jellemzőid, ami alapján szerinted senkinek nem tetszel? Vagy egyáltalán, mire alapozod, hogy nem tetszel senkinek?
2015. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!