Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tetszem senkinek? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? 16/L

Figyelt kérdés
Azt mondják nem vagyok csúnya, az arcom nem pattanásos, hajam hosszú szőkésbarna, szemem zöldes kékes szinű, 164cm vagyok és 50kg. Jó tanulós is vagyok 4-5ös. De mégis átnéznek rajtam a fiúk mintha ott se lennék teljesen levegőnek néznek. Persze a barátnőim meg nem tudnak dönteni melyik fiúval jöjjenek össze. Nekem meg senki sincs. És még a nem szép fiúknak se tetszek... szóval senkinek. Nem vagyok hangos, de a barátnőim se... próbálok divatosan öltözni de semmi. Nem akarok örökre szingli lenni :( mit csináljak?
2015. ápr. 21. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
kép ? így nehéz
2015. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy képet.
2015. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Megtennéd hogy küldesz nekem 1 képet magadról?

Semmi hátsó szándék, csak hogy pontosabb választ tudjak adni..

Amúgy se tudnék mit kezdeni azzal a képpel mert:

1. 1000% hogy +250 km-re laksz tőlem (Mint mindenki ^-^ )

2. Azt se tudom ki vagy.. :)

2015. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem vagy ronda, de szép se. :D:D:D Amúgy a személyiségeddel van gáz, nincs egy karakteres, nőies, karakán, laza kisugárzásod. Ilyen kis mimóza lélek lehetsz, szürke kisegér style. :/ btw kétlem, hogy jó tanuló lennél ilyen írásképpel.
2015. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16 évesen baromi messze vagy az örök szingliségtől.Kérdezz meg egy két fiút,hogy mit szólnak hozzád vagy ha tényleg vélemény kell küldj egy képet privátban.
2015. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
küldj képet,a leírtak alapján bármilyen lehetsz
2015. ápr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Látod, képet kér a nép. Add meg nekik. Meg nekem is. :)
2015. ápr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mint már leírták, ha küldesz egy képet, akkor tudunk véleményt mondani a küldősről.

De a külső csak egy felszínes dolog. Hiába vagy szép, ha nincs egyfajta kisugárzásod, nem vagy magabiztos, jófej lány.:)

2015. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Talán nem vagyok elég barátságos, ezért inkább nem mernek közeledni feléd.

16 évesen pedig semmiről sem vagy lemaradva, hülyeség olyanra gondolni, hogy szingli maradsz.

Sokak huszonévesen ismerik meg az első igazán komoly kapcsolatukat.

2015. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én dugnálak :D


25f

2015. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!