Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha úgysem tetszem soha senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha úgysem tetszem soha senkinek, mindegy ha elhanyagolom magam? F

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 21:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy, neked lehet, hogy nem.

De honnan tudod, hogy senkinek sem tetszenél? Azért mert eddig nem volt szerencséd, ez azt is jelenti szerinted, hogy akkor holnap meg azután se fogsz senkinek?

Ha ezt gondolod, akkor a vonzás törvénye értelmében ez valóra is fog válni.

De a jövőt te se tudod, szóval állj mindenhez pozitívan! :) A te érdeked! :)

2015. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem kell ruhákat venni, hajat vágatni, szakállt levágni, edzeni, parfümöket használni, figyelni a táplálkozásra.. pénzt spórolnék.
2015. júl. 13. 21:37
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tetszek senkinek, de magam miatt nem hanyagolom el magam. Kizárt, hogy valaha is bejönnék egy lánynak.
2015. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Na ezaz! Úgyse lesz senki, felesleges az idő, energia és pénz pazarlás.
2015. júl. 13. 21:41
 5/29 anonim ***** válasza:

Akkor ezzel a mentalitással menjetek is el papnak, vonuljatok be kolostorba, ha ilyen könnyen feladjátok azt, hogy legyen párotok.

Végül is a ti életetek, azt csináltok, amit akartok. Ha egyedül fogtok megöregedni, akkor egyedül fogtok. De remélem a lelkiismeretek majd tiszta lesz, hogy mindent megpróbáltatok és nem csak vagdalkozni fogtok, hogy pl. azok a szemét lányok, miért nem jöttem be egyikőjüknek sem..stb.

2015. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Ennél többet nem tehetek!
2015. júl. 13. 21:45
 7/29 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodj csak bele, add fel, ez a legkönnyebb, úgy van! Gratulálok! Akkor nyugodalmas jó egyedül eltöltött öregkort kívánok neked!
2015. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálom minek kinek legyek divatos? borotválkozni is utálok . én már mgtow vagyok ! kérdező legyél te is az
2015. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Öregkor? El is kell jutni addig.
2015. júl. 13. 21:48
 10/29 anonim ***** válasza:
58%
Az ápoltság nem csak a lányok megszerzéséhez kell. Például egy állást is nagyobb eséllyel kapsz meg ápolt külsővel.
2015. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!