Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az egyik ismerősömre jobban ragadnak a fiúk mint rám mikor mindenki azt mondja h én szebb vagyok nála?

Figyelt kérdés
Nem èrtem. Mert kétszínű és nem is igazán szép de mindnenki oda van érte. Ilyen tök fullos fiúkkal talalkozgat. A lány tényleg nem egy szépség és az alakja se jo. Én sem vagyok hobátlan, sőt szépse de nála szebb. Ezt több osztalytársam is megmondta. De nagyon zavar hogy ezt mondják és ugy érzem hogy ez nem igaz mert én egy fiunak sem kellek :( ő meg töménytelennek. Szerintetek ez miért van?! :(

2015. júl. 23. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#10

Ha nem ismerünk titeket, miért minket kérdezel? :D Valami titka biztos van, amit te nem tudsz, ha mégis jobban tapadnak rá a fiúk... Miért nem kérdezed meg valamelyik srácot, mi fogta meg benne? :) 17/L

2015. júl. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Noren1989 ***** válasza:
47%
Várjál, csillagom, megvan, akkor kétszer akkora a melle, mint a tied ;)
2015. júl. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

11 es valaszolo. Igazad van! Nagyon szepen koszonom a válaszod! :)


12. Esku nincs nagyobb melle!

2015. júl. 24. 14:57
 14/14 anonim válasza:
47%
Azért mert a csaj konnyen kapható. Olcsó termeknek sok a vásárlója
2015. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!