Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy az ismerkedés korombeli rendes srácokkal (akik tetszenének), mert levegőnek néznek, sosem kezdeményeznek, pedig azért nem vagyok csúnya. Ezzel ellentétben viszont idősebb férfiak gyakran fel akarnak szedni, de nyilvánvaló hogy nekik csak arra kellenék. Ezt nem igazán értem, mert nem öltözködök kihívóan, igaz meg van a stílusom de ez akkor sem magyarázat. Szóval nem értem mit csinálok rosszul... Nekem kéne kezdeményezni?

18/L



2015. júl. 27. 18:02
 1/3 Magoran ***** válasza:

Sok minden lehet erre a magyarázat...

Valahogy nem fogtad meg a környezetedben lévő srácoakat, vagy nem mernek kezdeményezni. Esetleg vannak srácok, akik szivesen kezdeményeznének, csak nincsenek a közeledben, így nem találnak lehetőséget a nyitásra, facebookon meg esetleg nem szeretnének kezdeményezni. (Én speciel rühellem ezt a módszert...)

Hát lehet, nem ártana kezdeményezni, bár nem hiszem hogy meg tudnám látatlanba mondani, hogy mennyire szeretik nálatok.


Most ennyi jutott eszembe, remélem azért segített valami...


18/f

2015. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam,amikor annyi idős voltam mint te,ez a "rendes lányok" feeling,az a baj hogy a rendesek is ki mutatják a foguk fehérjét,ezt tudom.Miért nem megy az ismerkedés sok oka lehet,de legfőképpen az önbizalom hiány,amit sokaknak építeni kell.!Kérdés miért néznek levegőnek?Nem minden a külső hogy választ adjak arra amit írtál,hogy "nem vagyok csúnya lány" Idősebb férfiak meg mindig is tsz a kiv a fiatalabb lányokra buknak,akik tapasztalatlanok és tudnak nekik újat mutatni nem csak a sex-re értem.!Pl én most ismerkedek egy korod beli lánnyal 2 év van köztünk ő írt rám,mivel a strandon dolgozok mint úszómester megtetszettem neki,hirtelen nem tudtam hová tenni hiszen napi szinten 1000-2000 ember megfordul,de mégis nagyon jól elvagyunk.Szóval nem baj az ha te kezdeményezel,csak ne mindent te csinálj.Nekem személy szerint tetszett az hogy egy nő írt rám és ő keresett nem pedig én őt,néha nekünk is jól esik az efféle közeledés,csak sokan úgy vannak vele hogy ahhh mi van ha nem jövök be neki,ezt kell ledobni,mivel veszteni valód nincs.! De adtól is függ hol laksz és milyen lány vagy.Per pill nagyváros vagy kicsi,szeretsz e bulizni ha igen mennyit heti,havi szinten stb stb olyat keress,mert ha olyat fogsz ki aki minden héten ott van kb felér a 0-val. Sok sikert az ismerkedéshez és ne csüggedj ja és ne görcsölj rá ha nem jön össze 1 van még 1000+1,csak meg kell találni az aki hozzánk illik!! ;)

20/F

2015. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindent.
2015. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!