Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamit rosszul csinálok,...

Valamit rosszul csinálok, vagy ez az eredmény rendben van 9 hónap edzéssel? 23F 181cm/kb74kg 68ról

Figyelt kérdés

Ennyi idő után nem látok semmi látványos fejlődést tükörben, csak aprót. Lemérve vastagodott a karom befeszítve 5cmet, mellkasom 12őt. Hassal tisztában vagyok, hogy ahhoz a zsírt el kell tüntetni róla, de még azzal nem foglalkoztam egyelőre, jött is fel rá egy kis felesleg amúgy

Tavaly augusztus első felétől edzek, a telet leszámítva, abból egy betegség miatt csak egy hetet tudtam edzeni

Napi 100-110körüli fehérje csirkéből, 500g rizs/durumtészta

Edzés nem a legjobb, mert otthon csinálom, de minden izomra megvan a heti 3 gyakorlat. Kevés szerintem nem lehet, mert az edzések utolsó perceire 1-2 darabot alig bírok megcsinálni egy gyakorlatból

Lehetséges, hogy valami mégis rossz? Lehet izom szinte nem jött fel, csak felesleg? Vagy ez lehet normális eredmény, van aki ilyen lassan fejlődik?



2015. júl. 22. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem lassu tempó sőt... Inkább te vagy türelmetlen.
2015. júl. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ

Úgy tudtam, hogy ennyi idő már látványosabban észrevehető fejlődés a jó

2015. júl. 22. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:
egy kezdőnél, ha tökéletes a genetikát és tökéletesen kialakított étrended van, akkor is max havi 1kg izom realizálható, később még kevesebb... ez a sport az időről szól.
2015. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!