Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha mindig csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha mindig csak "aranyos" vagyok neki?

Figyelt kérdés

Próbálnék mindent megtenni a lányért, tök egyértelmű dolgokat mondok, teszek, ő meg csak "de ariii vaaagy", meg "aranyoooos vaaaagy", de ennyi.

Mit csináljak még?


2015. júl. 28. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:

játszik veled :) nincs más aki jobban foglalkozna vele és ez neki jó. amúgy szerintem 13-5 év között van ugye? :)

17L

2015. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Légy penge haver.zabáld meg a seggét
2015. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hááát. Ez szívás. Szerintem tegyél fel egy elég egyértelmű kérdést, bár nem nagyon tudom mit jelent nálad a "Tök egyértelmű dolgokat teszek,mondok", de ha mondjuk azt mondanád neki hogy "nagyon bejösz nekem. Ez is aranyos?". Vagy hát nem tudom.:D bocsi.
2015. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem akar többet, csak ezt nem akarja közölni.
2015. júl. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe, időpocsékolás. Csak havernak tekint, azokat pedig a lányok 80%-ban akaratlanul is kihasználják, legalábbis a fiú ezt érzi. Más egy lány barátsága, mint egy fiúé. Ha ezt nem akarod (és megmondom neked, hogy nem), akkor hagyd meg kedves ismerősnek és ne pazarolj rá időt, mert ha egyszer csak bemutatja az új barátját, akkor rohadt rosszul fog esni.
2015. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meséld el neki mekkorát fostál tegnap este mikor 30deka chilis babot ettél ebédre aztán telefingottad a nappalit. Na meglátjuk ez mennyire lesz aranyoooos... Ezzel azt demonstráltam, hogy egyetlen lánynak jössz be, aki közli veled és lép. A többinek mesélhetsz bármit azok csak barátok.
2015. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meséld el neki, hogyan erőszakolnád meg. Az mennyire aranyos dolog...
2015. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zedricht ***** válasza:

Friendzone.

Nem fog vele sikerulni, szard le hogy hianyozz neki es iranyithatod te.

2015. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!