Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit kellene hogy tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene hogy tegyek? Nekem kene lepnem? Vagy varjam meg mig ő lep?

Figyelt kérdés
Egy 14 éves lány vagyok. Nem túl sok onbizalommal. Meg soha nem volt pasim ciki nem ciki igy van meg csokolozni sem csokoloztam. De egy ket hete feltunt egy fiu akinek elmeletileg tetszek. Ezt nekem az egyik haverja mondta (tipikus). Nem egy tarsasagban szoktunk logni csak ugyan azon a helyen ő is a haverjaival es enis az enyemekkel. De erzem magamon mindig a tekintete mindig engem nez a szemevel mindig engem keres. Meg ha hattal allok neki akkor is erzem hogy nez es hogy lesi minden mozdulatomat. Egy szot nem beszeltem meg vele soha csak a nevet tudom meg azt se hogy hany eves. Nekem kene lepnem? Bocsi az ekezezekert a valaszokat koszonom!

2015. júl. 29. 10:58
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Egyáltalán nem ciki hogy nem volt senkid még, nyugi :)

2. Várjál hogy lépjen, de ha nem teszi akkor próbálj meg lépni te :)

2015. júl. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!