Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kell lépnem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kell lépnem, vagy várjam meg míg ő lép? 18/L.

Figyelt kérdés

Van egy fiú a sulimban. Minden nap látom, és nagyon tetszik. Beleszerettem. Párszor beszélgettünk az egyik közösségi oldalon is, majd egyetlen egyszer egy szünetben is. Próbáltam a tudtára adni, hogy tetszik nekem, de nem tudom rájött-e.

Mostanában egyre többször néz rám, és sokszor összekapcsolódik a tekintetünk, mosolygunk, és gyakran van egyedül szünetben, illetve 80%-ban a közelemben van... Viszont köszönni nem köszönünk egymásnak..

Mit kéne tennem? Menjek oda hozzá én beszélgetni, vagy várjam meg, míg ő lép? Esetleg írjak neki?

Segítsetek, légyszi.



2013. ápr. 12. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki nem lép egyszerre...nem kap rétest estére.
2013. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lépek én ha gondolod. :)
2013. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kezdetnek köszönj neki :) nyugodtan odamehetsz hozzá beszélgetni, baj nem lesz belőle :D
2013. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem fog hülyének nézni, hogy ennyi idő kezdek neki köszöngetni?
2013. ápr. 12. 19:48
 5/8 A kérdező kommentje:
*..ennyi idő elteltével kezdek neki köszöngetni?
2013. ápr. 12. 20:00
 6/8 anonim válasza:
nem fog,de tudni fogja,hogy érdekődsz iránta :) lehet hogy akkor neki is megjön a bátorsága,hogy lépjen valamit :)
2013. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm a válaszokat, tanácsokat.:)
2013. ápr. 12. 20:07
 8/8 anonim válasza:
Ha belejöttetek akkor kezdésnek az első csókhoz: A karoddal karold át lazán a nyakát (mintha azt ölelnéd) és mond el neki h nagyon szereted és várj. Nekem felállt majd gondolkodás nélkül megcsókoltam és semmi nem érdekelt olyan vonzó volt! Ha nem jön össze akkor meg jó próba volt. 16/f
2013. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!