Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve szerelmes vagyok egy srácba és hiába tudom hogy túl kéne rajta lépnem nem tudok segítség?!

Figyelt kérdés
olyan sokszor volt hogy azt hittem hogy talán a bókok amiket ritkán mond azok azért vannak de félek ha kicsit is kimutatom hogy belé vagyok zúgva és tévedek akkor még a barátságát is elveszítem.... az meg hogy szerelmes számokat küldözget csak rátesz egy lapáttal :( de magasabb vagyok ugyhogy már eleve vesztes játszma...pedig vele érzem a világon a legjobban magam 15/L (nem lovászfiú)

2015. júl. 15. 22:33
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
sos hogy szeressek ki belóle vagy mit tegyek??
2015. júl. 15. 22:38
 2/14 anonim válasza:
100%
Szerintem kezdj el ismerkedni másokkal, hátha találsz olyat aki jobban leköt nála 18F
2015. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát igen ezt csinálom egy ideje de nem akar összejönni xd
2015. júl. 15. 22:59
 4/14 anonim válasza:
45%
Nem szabad feladni! :D
2015. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ő úgyse szeret ugyhogy csak valahogy el kéne felejtenek
2015. júl. 15. 23:21
 6/14 anonim válasza:
100%
szerintem nem véletlen hogy szerelmes számokat küld egy beszélgetés azért lehet mégrene
2015. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
valahogy ki kéne deríteni hogy mi a helyzet.... csak úgy hogy ő ne tudjon róla
2015. júl. 18. 12:02
 8/14 anonim válasza:
100%

Húha, lehet későn de azért leírom a tapasztalatot. Lehet, hogy kicsit hosszú lesz... :S

Nekem kb ugyan ez volt csak itt én vagyok a fiú és sokkal magasabb. :) A lényeg, hogy már 10 éve ismerjük egymást a lánnyal és nagyon jó barátok vagyunk, neki én vagyok(voltam) a legjobb, nekem is nagyon jó barátom... volt... Aztán elkezdtem többet érezni és a végére szerelmes lettem... Hát, elmondtam neki, bár nem konkrétan a "szeretlek" dumával de a hangulatjelekkel meg az egész szövegkörnyezettel ez megkérdőjelezhetetlen volt. Azt mondta, hogy ő nem tud rám máshogy nézni, hát már 10 éve barátok meg minden és nem akar elveszíteni. Kértem tőle egy kis időt. Kb 1 hét múlva megint ráírtam és onnan ment tovább az egész. Én még mindig szerettem, aztán ja, 1 hónappal rá, valamikor most a napokban megint elmondtam neki. Megint jött, hogy "Jajj, csak barátok!", mondtam, hogy nekem ez nem... Nem írtam neki két napig majd elhívtam egyet egy személyes talira. Sétálgattunk, beszélgettünk majd mikor a házuk elé értünk megölelt én meg megcsókoltam. Ő elhúzta a fejét és hát mondta, hogy ezt ne. Most nem tudom, hogy mi legyen, ha semmiképp sem akar tőlem semmit akkor szerintem ezzel egy nagyon jó, erős és hosszú barátság ér véget. :c Sajnálom, de én tényleg szerelmes vagyok, főleg most, sokkal jobban mint az elmúlt egy hónapban, sőt. Mint eddig bármikor... Na mindegy. Nem tudom, ebből milyen következtetést vontál le, azért én elmondom a véleményem.


Lehet, hogy a srácnak bejössz, és akár lehet belőle egy hosszú, boldog kapcsolat is. :] Viszont ha nem is jössz be neki... Hát, szerintem érdemes elmondani neki mit érzel, ha nem teszed lehet, hogy még nagyon sokáig fogod magad kínozni a társaságában. Ráadásul ha most kiderül simán összejöhettek, nem így mondjuk 4 év múlva. Sok olyan esetről hallottam, hogy "ilyen barátok" tetszettek egymásnak de egyikőjük sem mondta el mit érez és csak később derült ki de akkor már mindegy volt. Végül is te döntesz, a te életed és a te barátságod. De mondom, szerintem érdemes tisztázni a dolgot vele. :] 16/f


Ui.: Én is nézek Dancsót :D

2015. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 nagy tankos válasza:
Most olvastam el az egész szöveget és már lehet, hogy késő vagy felesleges hozzá szólni de egy próbát megér. Na szóval,! Volt egy lány akit első osztály óta ismerek és nagyon jóba lettünk az évek során (együtt jártunk néptáncra és ő volt a párom) azt hiszem itt kezdtem ugy érezni hogy tetszik. kb 5. osztály végén abbahagytam a táncot és így kevesebbszer taliztunk de jóba voltunk (állítólag). Nos én ezt nem pont így éreztem de rá 2 évre hetedikben bementem hozzá énekre és sokat beszélgettünk. Kifelejtettem hogy még hittanra is együtt jártunk. Egy ideig nem tudtam hogy van barátja, de egyszer csak elkezdet mesélni róla hogy ő milyen jó... (hosszú) Rá egy pár hónapra szakítottak. Én ott voltam mellete és egyre jobban éreztük magunkat kettesbe. Később egyre többet kísértem haza (MIKOR Ő A MÁSIK IRÁNYBAN LAKOTT!), a szünetekben mindig odajött hozzám beszélgetni és rámdőlt nagyon jól éreztük egymást. Ő nem vette észre az egyértelmű jeleket. Elsőnek a hittantanár vette észre és elmondtam neki. Aztán egyre többen tudták. Egyszer a játszótéren egy barátom segített elmondtam hogy mit éreztem. Nem hitt nekem de az egész osztály erről beszélt, ezért kitalálták ketten hogy legyen egy KAMU JÁRÁS , hogy megszivasuk a többieket. Ez sikerült. A hittantanár elmondta neki és kimentünk beszélgetni egy darabig jól elvoltunk és egyszer csendbe lett és nem akart megszólalni. Én már tudtam mi fog következni de nem könnyítettem meg a dolgát. Megöleltem és ő (hagyta) majd elengedtem és rákérdezett! Később jött a "CSAK BARÁTOK!" kifejezés tudom mit jelent úgyhogy nem értettem hogy miért utasított el de nem akartam ezt a jó kapcsolatot elrontani. Később az osztály kiránduláson végleg összevesztünk kibeszéltek a hátam mögött és nem csak engem. Ezt hallottam "nem fogok hozzászólni legalább egy hétig" voltak ott azért olyan dolgok amik azért nem estek jól. Akkor én azt mondtam magamban, hogy egy fenét én nem fogok hozzád szólni. Én be is tartottam ő nem bírta és rám írt hogy már több mint egy hete kerülöm és hogy mi a bajom vele? én elmondtam neki és ő nem tudta hogy hallom (az ablakból hallgattam) és megbeszéltük hogy találkozunk azóta se láttam és sajnálom mert én tényleg szerelmes voltam belé. Én azóta nem is próbálkoztam be senkinél se. Ez nagy csalódás volt és máskor inkább nem mondom el ha így lesz.
2015. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nagy tankos válasza:
Bocsi ez kimaradt 15/F
2015. szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!