Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl sokat adni egy kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat adni egy kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Sziasztok


A kérdésem furcsa, s egyben tanulság, de gondoltam megosztom veletek is, hátha akad köztetek olyan aki hasonló cipőben járt már:


Megismerkedtem egy lánnyal, cca 1 hónapja, és minden szép s jó volt 2 hétig, míg nem kaptam olyan füleseket hogy a lány igazából kijátszik engem. Egyszer sikerült a facebookja elé kerülnöm és eléggé félreérthető üzeneteket váltott más srácokkal, továbbá amikor azok "rám kérdeztek" hogy ki is vagyok, LETAGADOTT.


Sokak szerint én felruháztam a kapcsolatot olyan tulajdonságokkal amikkel nem is bírt (bizalom, kölcsönös szeretet, stb), és a lánynak túl sokat adtam (valóban sok ha elviszem szórakozni, mozizni, 1-2 beülős helyre?) ... kicsit kihasználva érzem magam, és jelenleg is hülyének néz.


Persze tény hogy szakítani fogunk ebben nincs hiba, de van olyan nő aki nem szalad el "ha adnak" folyamatosan neki? Mert lehet hogy rossz tulajdonság, de én legalább annyit rakok bele egy kapcsolatba, amennyit várok visszafele is hogy kapjak.


26F



2015. júl. 31. 19:43
 1/4 anonim válasza:
100%
Ne gondolj sokat bele. Szimplán kihasznált a csaj, mert kellett neki egy fiú aki mindig ott van neki és ha megunja, eldobhatja mint egy rongyot...
2015. júl. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is kezdem ezt hinni. Kicsit csalódott vagyok, de fel kell ezt is dolgozni. :/
2015. aug. 1. 09:14
 3/4 anonim válasza:
Fiatalabb volt a csaj? Az is magyaráz vmit. Manapság a szeretetet csak apránként csurgatni kell, mert a végén azzal jönnek, hogy "Megfojtasz!". Nem a te hibád igazából, hanem ennek 21. századi korszellemnek van némi félresikerült ága. Ha letagadott, akkor felejtsd el! Rohangál az országban még pár ezer szingli nő, csak ne törje le az önbizalmadat.
2015. aug. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszt. Nagyjabol azt irtad le amit kepzeltem en is a helyzetrol..5 evvel volt fiatalabb nem hittem hogy ennyit fog szamitani mert volt mar fiatalabb baratnom.


Az onbizalmamat nem tori le (eleg nag ig is) :D de az erzelmeimet az biztos hogy befolyasolja. Jo kis tanulopenz volt ez :)

2015. aug. 4. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!