Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak a normális csajok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális csajok?

Figyelt kérdés
És most a normális alatt azt értem, hogy nem pláza mániás, de azért néha szivesen elnéz a barátnőivel ilyen csajos programokra, ezenkivül még nem akar 16-20 évesen felnőttet játszani és mert komolytalan lenni. Például simán beleül egy gyerekjátékba ha úgy tartja kedve :D Vagy az ilyen lányok már elfogytak és csak komoly plza cicák maradtak? 19/f
2015. aug. 1. 23:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

vannak :D de kevés ember viseli el a hülyeségei(m)ket ;)

17L

2015. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
kevés van nagyon...
2015. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De az a lényeg, hogy vannak még! A kedves első válaszoló megnyugtatott, hogy nem tűntek el csak keresni kell őket :)
2015. aug. 1. 23:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak :) De, hogy lehet egy pláza cica komoly? Kedves kérdező szerintem egy új "fajt" fedeztél fel. :D
2015. aug. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak meg! 17/l
2015. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Plázába nem szívesen, csajos programra nem, de játszótérre bármikor megyek:'D
2015. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor komolynak akarja feltűntetni magát, felnőttnek, amikor még csak gyerek :) Így jobb? Vagy próbálkozzal még egy új defínicóval?:D
2015. aug. 1. 23:49
 8/19 A kérdező kommentje:

Egy csomó válasz jött, és én még aggódtam, köszi lányok :)

Haha lehet ez volt a probléma hogy nem játszótéren keresgéltem :)

2015. aug. 1. 23:51
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet h az orrod elott van csak te nem latod.

Egyebkent nem kell itelkezni az alapjan h egy lany sokat vasarol.

No meg en magam is szeretek vasarolni (nagyon is), meg se vagyok plaza kandur. Az a szomoru h ez mar sok embernek baj. Hat mar bocsanat h figyelek mit veszek fel. Emellet siman beulok egy gyerekfilmre a moziban. Meg is tortent amugy xD rengeteg gyerek meg annak kiseroi korulottem ulnek, en meg alone-kent ropogtatom a poppcornt. Ja meg apuval a media marketben mindig az X-boxnal jatszok mig o kinezi amit venni szeretne.

S hiszed vagy sem olvasok is! Elkepeszto nem?

2015. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!

Tényleg elképesztő :) ÉS meg kell hogy mondjam, egyáltalán nem zavar, ha egy lány figyl arra, hogy néz ki sőt, igenis járjon el, ha szeretne bármikor. De azért, szeretném, ha nem ott töltené majdnem minden szabad idejét, és nem csak ruhákról tudnánk beszélgetni. (jó mondjuk ebben szerepet játszik az, hogy nem nagyon tudnék mit szólni a témához :D)Mivel senki se hallja megsúgom hogy az Agymanók az idei év legjobb filmje :D Szóval teljesen megértem hogy beülsz a gyerekfilmekre :)

2015. aug. 2. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!