Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs már valaki?

Figyelt kérdés
Szinte minden ismerősömnek/osztálytársamnak van párja, boldog, stb., csak én nem. Tudom, hogy fiatal vagyok (15 éves) és nem vagyok lemaradva. Tudom. Nem is az a célom, hogy összeszedek valakit, csak azért, hogy legyen, Épp ez az. mikor lesz már valaki, akit szeretek és ő is engem?:/

2015. aug. 2. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Eljon majd az ido. Erezni fogod ne aggodj. En is pont ezeket kerdetem annyi idosen. S vsak 17 evesen lett baratom. Ezt nem csak ugy akaratbol jon hanem az ellenkezoje. Nem is veszes eszre es mar hopp szerelmes lettel egy fiuba es ha jo orangyalod van akkor a megfelelo emberbe szeretsz bele aki oszinten fog majd viszont szeretni. Addig is turelemmel kell varni ahohy a mondas tartja: turelem rozsat terem.
2015. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Sorry, de kerlek nezd el nekem a helyesirasi hibat. Telefonrol vagyok es eleg nehez nem elgepelni xD
2015. aug. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hááát ezt neeem tudoom :')
2015. aug. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: köszi a választ, nem para a helyesírás.:D Amúgy az a gáz, hogy már volt, aki tetszett, de nem jött össze. Aztán most megint ,,tetszik" egy fiú, eléggé, de sajna nem jött össze. Szóval..

Második: mi ez a sejtelem?:D

2015. aug. 2. 23:02
 5/10 anonim ***** válasza:

A második vagyok ;)

Seeeemmi csak le fogok merülni? :'(

És jó kedvem van :')

Talán mert végre használ a gyógyszer *-*

2015. aug. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, kint van a neved.:D Jól vagy?:O
2015. aug. 2. 23:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a kedvem érdekel igeen :P


De ha az egészségi álapotom felől érdeklődsz nem.. :(

Beteg vagyok :(

2015. aug. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én ismerek nem egy embert aki 40 évesen sem talált párt magának,mert sokat dolgoztak,otthon ültek a gép előtt,vagy kertimunka,másodállás,utána éveket töltöttek társkereséssel,mert válogattak. pl.: Ez nem kell,mert fiatal,ez sem jó,mert öreg,az nem akar dolgozni,én meg nem tudom eltartani,annak gyereke van,az...stb,de,ha nem válogattak volna,lett volna valaki nekik
2015. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez a szitu van..

Most megyek középiskolába és abban reménykedek ,hogy hátha lesz ott valami vagy valaki...

Sok sikert!Egyszer szerintem mindenkinek jön majd valaki..

Mosolyogj sokat és legyél kedves:) Az emberek szeretik az ilyen lányokat/fiúkat.:)Jah és még annyi ,hogy nekem volt egy fiú akivel majdnem összejöttem de aztán mások szépen hátbaszúrtak és bekavartak a szituba...

2015. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépem, aranyos vagy!:) én saját magamnak csesztem el a dolgokat..:"D Viszont neked szurkolok.:)
2015. aug. 3. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!