Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék igényesebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék igényesebb lenni és megváltozni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. A családom haszonállatokkal foglalkozik, így nekem is a mindeneim az állataim. A gond az vele hogy kezdem észre venni, hogy minden időmet ez emészti fel, már sokszor a suliból jöttem el hamarabb mert jön a doki, jön a felvásárló, egyebek. Eddig ismerkedni se volt lehetőségem sehol, soha egy programra nem tudtam elmenni az osztállyal, a haverokkal. De így már 18 évesen szeretnék én is barátnőt, aki szeret meg elfogad olyannak amilyen vagyok. Nem vagyok olyan helyes se, meg bulizós se. Hol ismerkedhetnék? Meg az állatok mellett eddig nem érdekelt a ruha se, simán mentem koszos, vagy szennyezettebb ruhában is, nem zavart. De most már valahogy ha lányt szeretnék, meg kéne változnom e téren is, de hogyan tegyem? Az csak visszataszító ha abban a nadrágban megyek amiben előtte etettem. Önbizalmam sem sok, aki tud segíteni írjon, mert szükségem van a tanácsokra ismerkedés terén. Köszönöm
2015. aug. 3. 15:28
 1/6 anonim válasza:

vegyél egy pár új ruhát, az mindig önbizalmat ad.

az állatok miatt nem volt lehetőséged elmenni sehova, de amúgy hívtak? beszéld meg a szüleiddel, hogy még fiatal vagy, élni szeretnél. Amúgy meg 18 évesen nem is feltétlenül kell velük beszélned erről, menj el bulizni, akár egyedül is vágj neki, igyál meg előtte 1-2 sört és utána tuti tudsz majd ismerkedni. Pl koncertek előtt tök könnyű, ha kedveled a rock zenét.

2015. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hívni hívtak egy ideig, csak megunták, hogy most azért nem mehetek mert ganét hordok, most azért nem, mert lucernáért megyek, most azért nem mert ellik a tehén, aztán ráuntak és abbamaradtak a meghívások is. Édesapám nem velünk él, így lényegében fiúnak/férfinak én és a nagybátyám számítunk, de ő meg 3 műszakban dolgozik mellette, így az ellátás rám hárul már 4. éve.
2015. aug. 3. 17:52
 3/6 anonim válasza:

Sajnos ez nehéz ügy, ebben az esetben neked kell küzdeni azért, hogy újra befogadjanak, és be is fognak. Néha néha pedig biztos szabadulni tudsz 1 napra, hogy jól érezd magad.

Mik a terveid a jövőre nézve? Egyetem? Ha egyetemre mész, akkor lehetsz kolis, és kezdhetsz új életet, szerezhetsz új barátokat.

2015. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha igényesebb akarsz lenni, akkor nem a ruhákkal kell törődnöd. Egy jó, korpamentes séró és "normális" kölni vagy dezodor csodákat tesz. Ráadásul ezekkel kb évente csak hatszor kell bíbelődnöd. Kit érdekel, hogy szart lapátoltál vagy marhát etettél, ha szívesen segítesz otthon! Ha jó személyiséged van, nem lesz gond a csajozással.
2015. aug. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De te legalább ha lesz bartnőd,nem kell azon paráznia,hogy megcsalod-e..:D :)
2015. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem meg fontos a ruha is, mert egy új ruha önbizalmat ad, főleg ha eddig nem is nagyon törődött magával. De emellett természetesen fontos hogy ápolt legyen a bőröd, hajad.

az meg más dolog, hogy szívesen segít otthon, de így nincs ideje magára, se a barátaival lenni. És ha most, fiatalon nem szerez barátokat, később sokkal nehezebb lesz, ha így elszigeteli magát mindenkitől. Már a kérdező is említette, hogy mivel sosem ért rá, a barátai/ismerősei sem hívják már sehova.

2015. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!