Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért fontos, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért fontos, hogy a fiú legalább barna bőrrel rendelkezzen, tényleg undorító, ha egy fehérnek úri fehér bőre van?

Figyelt kérdés
Próbálok barnulni,de felemás sikereim vannak eddig. Valahogy a fejem nem akar barnulni így meg nem ér sokat az egész, a csajok oda vannak a négerekért, cigányokért én meg szeretnék barna bőrű lennék és irigykedem rájuk.
2015. aug. 7. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fehér bőr a legszebb.
2015. aug. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Ne irigykedjél rájuk.Fehérnek születtél.Nem értem miért tetszik nekik a barna.A fajok közti keveredés egy természetellenes és borzalmas dolog.
2015. aug. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Lehet mondták már, amit most leírok neked, de: nem azért fogsz bejönni egy lánynak, mert hűű de szép barna a bőröd... Az csak a ribizliknek számít. A lényeg, hogy legyen jó humorod meg egyáltalán legyél udvarias, és nem túl nyomulós.

Egyébként pedig valamiért, senki nem tudja miért, de mindkét nemnél megfigyelhető, hogy elég nagy hányadnak igenis jobban tetszik a számukra egzotikus kinézet.

2015. aug. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban tetszik a fehér/világos bőr. :) Félreértés ne essék, nem vagyok fajgyűlölő, ilyesminek semmi köze hozzá... "Idegen" származásúval(legyen bármilyen nemzetiségű) a kulturális, hagyománybeli eltérések miatt nem jönnék össze, túl távolinak érezném. Egy normális lány biztos nem ilyen apróságon fog fennakadni, hogy milyen árnyalatú a bőröd, legfeljebb a felszíneseket érdekli. Sok fehér bőrű ember nem is nagyon tud barnulni, mert előbb égnek le. A szolárium meg a másik fele, 40 éves korukra múmiák lesznek. :D 17/L
2015. aug. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Próbálsz? Legyél kint a napon ne szoliba. Dolgozz valamit kint és 1-2 lebarnulsz
2015. aug. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
68%
Szerintem nem undorító. Ha valaki a bőrszín alapján dönti el, hogy kivel akar lenni, az nem százas. Én lányként szintén nem vagyok az a barnulós típus, de tudom, hogy ha valakinek tetszünk, az a kisugárzásunk, személyiségünk miatt van elsősorban, ha a külső miatt éreznénk valamit, akkor az csak vágy. Én nem hinném,hogy ez fontos. Ja, és undorító az lenne, ha szoliba járnál.
2015. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!