Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csepp önbizalmam sincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csepp önbizalmam sincs fiúk terén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem birok szóbaelenyedni egy fiúvalsem, és önbizalmam sincs! Úgy szeretnék, beszélgetni a fiúkkal mintha már százéve ismerném mindegyiket, de nem megy! Csomó ragad a torkomba, és legszivesebben, elsűlyednék szégyenembe, kérlek SEGÍTSETEK rajtam! Hogy, hogy lehetne önbizalmam! Előre is köszönöm!

16/L



2015. aug. 12. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gondold végig az összes jó tulajdonságodat, és beszélgess minél többet interneten, ha ott megy akkor élőbe sem lesz olyan nehéz :)
2015. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy facen tudok beszélgetni fiúkkal, de előbe bepánikolok! :(
2015. aug. 12. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj, van akinek nem megy, de nem is lehet úgy beszélni egy tökidegen fiúval, mintha 100 éve ismernéd. Érdektelen kis semmiségekről lehet, de semmi komolyabbról.

Gondolj arra, hogy a fiúk is csak emberek, ahogy te is. Mi is szeretünk barátkozni, új embereket megismerni, nem harapunk. Nem veszíthetsz semmit, ha odamész valakihez beszélni akit nem ismersz, csak nyerhetsz. Egyébként volt már kapcsolatod? Amint meglesz az első, hidd el, meg fog nőni az önbizalmad.


Én ugyan fiú vagyok, de 16 évesen ugyanezt éreztem lányokkal kapcsolatban. Azóta nagyon sokat enyhült, főleg miután lett egy szerető barátnőm. :)


18/F

2015. aug. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, evvel most tényleg megnyugtattál, és segítettél! :)
2015. aug. 12. 16:07
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, és nem, még nem volt komoly kapcsolatom, sajnos! :/
2015. aug. 12. 16:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmiség, szívesen :) majd kialakul!
2015. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gyakorold, próbálkozzál! Semmiképpen sem szabad bezárkózni otthol és várni a csodát!

Esetleg kezdhetnéd egy idősebb pasival is. /F.

2015. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted, miert pont idősebbel? Ugye nem valami huszonévesre gondolsz? :O
2015. aug. 12. 17:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem, miért kéne idősebbel. :) De igen, beszélgess nyugodtan, az sem baj, ha az elején félénk vagy. Legalább beszélgetsz és alakul a fiúkkal való kapcsolatod. És azért nem hinném, hogy bárki lenézne, mert tartasz egy kicsit tőlünk. Szóval hajrá! :)
2015. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 12. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!