Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok segíteni nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni nekem önbizalmam javításában?

Figyelt kérdés

Nem is az zavar, hogy nem volt eddig (15 éves vagyok) fiúm, hanem az, hogy nagyon nehezen illeszkedek be új társaságba. Gondoltam az megoldja ha mindenfelé megyek, már mint táborokba stb. De ez csak ront a helyzeten. Legutóbb az volt, hogy annyira ideges voltam, hogy a testem remegett, úgy néztem ki, mintha fáztam volna, közbe pedig egyáltalán. Még az volt a szerencsém, hogy tél volt és így a többiek nem figyeltek fel erre, megértették. De ez már kezd mindig jobban és jobban idegesíteni. Már beszélni sem tudok normálisan társaságban, összeakad a nyelvem úgy mond. :(

Kérlek adjatok tippeket, hogyan tudok ezen javítani!



2015. júl. 8. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg valahol priviben beszélgetni? :) 15/F
2015. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiraksz ide egyképet => instant önbizalombomba. :)
2015. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt és van erre egy módszerem írj privátna és ott leírom
2015. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nekem is elkezdett remegni a lábam mikor direkt mellém ült 2 szép lány.


Akárhogy is próbáltam "csititani" mindig le fel remegett :D

2015. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#5

Vagyok.


Lemaradt hogy 16/f :D

2015. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszokat, még a 4-esnek is. :P

2-es: képem sajnos nem sok van... de majd körülnézek. :)

2015. júl. 8. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Az a bajod hogy túlságosan félsz h kileszel rekesztve és magányos csöndes ember leszel :D Ne aggódj ezen, akkor nem fogsz izgulni :)
2015. júl. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7-es, nagyon igazad van ebben...

Igazából én kiskoromban nagyon eleven voltam, de utána amikor iskolába íratkoztam nagyon rossz osztályom volt kiközösítettek. Lehet azóta vagyok ilyen...

De azt is megtudtam, hogy anyukám és testvérem is ilyenek voltak. Szóval nem tudom, de megpróbálok majd, köszi. :)

2015. júl. 9. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen de ha ilyen vagy akkor ez van nincs ezzel se semmi baj, velem is ez volt :)
2015. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:( hát engem egy kicsit zavar, de majd talán megváltozok... :)
2015. júl. 9. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!