Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csepp önbizalmam sincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csepp önbizalmam sincs fiúk terén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem birok szóbaelenyedni egy fiúvalsem, és önbizalmam sincs! Úgy szeretnék, beszélgetni a fiúkkal mintha már százéve ismerném mindegyiket, de nem megy! Csomó ragad a torkomba, és legszivesebben, elsűlyednék szégyenembe, kérlek SEGÍTSETEK rajtam! Hogy, hogy lehetne önbizalmam! Előre is köszönöm!

16/L



2015. aug. 12. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
pacsi , ugyan ilyen vagyok, fokeg ha olyannal beszelek aki tetszik:( 16/f
2015. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Figyelj. Próbálj meg arra gondolni,hogy a fiúk szeretik azt,ha a lány nem adja könnyen magát. Ez sok fiúnál van. Gyakorolj,és írj a fiúknak sokat,itt a gyakorin privátban például. Én is olyan voltam,mint te. Már rengeteg lánnyal beszélek itt a gyakorin privátban. Ők is adnak nekem tanácsokat pozitív visszajelzéssel,hogy tartalmasan beszélek velük. Meg ha unatkoznak akkor is szoktunk beszélni stb.. :D Amikor írsz nekik képzeld azt,hogy a parkban beszéltek. Úgy írj nekik mintha rokon lenne. Ha rendszeren beszéltek,és dicsérnek,akkor biztos nem leszel önbizalom hiányos! Tapasztalat :D 15f
2015. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne idősebbel kezdj, főleg ha sokkal tapasztaltabb nálad. Maradj a saját korosztályodba, az a normális
2015. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!