Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nos, eljött az idő, hogy...

Nos, eljött az idő, hogy megváltozzak. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok. 15 éves fiú vagyok, 65 kg, 160 centi.. sajnos kortàrsaimnàl kb 10 kilóval nehezebb vagyok, szereték ,,átváltozni"... tudom, hogy ez nem 2 hét lesz, időm mint a tenger :)

Egyèbkènt csirke mellet, pufi rizst, (reggelre kávèt kevés tejjel és èdesítővel) meg hasonlókat eszem.. napi 1x főtt ételt is fogyasztok, èpp ami van itthon...mostanàban ahogy èszrevettem 2-3 liter àsvànyvizet is jépes vagyok meginni egy nap. Talán 1,5literről indult.. stb.

Szerintem az étkezèsemmel nincs olyan nagy para, a mozgással vana gond. Heti 3 tesi óránk van, elég bugyuta kis tanárral (se bemelegítés se semmi, pàr kis kör futàs meg fociból áll az óra) tehàt ez nem nagy mozgás, viszont egyik nap szerettem volna futni a szabadban, de valahogy nem ment, látszik hogy nem ,,nevelik" a testünket órán. Hogyan szoktassam rà magam a futàsra? Célom normál tempóban olyan 15-20 perc lenne, séta nélkül..



2015. márc. 25. 15:23
 1/7 anonim válasza:
Lassan kocogj amennyit csak bírsz, nem hiszem el ,hogy nem tudsz 15 percet kocogni.... Ha a kocogást már jól bírod akkor emelheted a tempót is!
2015. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Őhm, igen.. picit hülyén fogalmaztam.. elèg jó tempóban szeretnék 20 percet lehúzni, nem kocogva. Most akkor az időt növeljem, (kocogva ameddig csak bírom) vagy a gyorsaságot?(gyorsan, kevesebbet)?:D
2015. márc. 25. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Edzés: küzdősportok, erősítés

Étrend: valami paleo jellegű lenne jó egészségesség miatt. Már akinek ez fontos.

2015. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az időtartamod növeld először és a tempót csökkentsd.(Pl.: Kocogj 30-60 percet, ameddig bírod.)
2015. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz,nem gyorsan kell keveset futni,hanem épp, hogy már nem sétálva, hosszú ideig,minimum 30-35 percet, de olyan 50perc a legjobb szerintem.
2015. márc. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2015. márc. 25. 20:25
 7/7 anonim válasza:
A legjobban fogyasztó futásfajta a sprint-séta felváltva, ameddig bírod
2015. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!